امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1398 - 00:57
درخواست دهیار نظرآقا از نماینده دشتستان

اتحاد خبر:طی روزهای اخیر دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهااز مفاد لایحه ارزش افزوده که در مجلس در حال بررسی بود ابراز نگرانی شدیدی کردند.بسیاری از دهیاری ها و شوراها نیز از نمایندگان انتظار حذف تبصره ۸ ماده ۳۹ این لایحه را داشتند. براساس این تبصره، کلیه منابعی که در راستای اجرای این قانون به دهیاری ها اختصاص می یابد با نظارت و ...

نمایندگان مجلس نگرانی دهیاران کشور را برطرف کنند

جناب آقاي سعادت


نماينده محترم مردم شريف دشتستان


باسلام وعرض ادب


طی روزهای اخیر دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهااز مفاد لایحه ارزش افزوده که در مجلس در حال بررسی بود ابراز نگرانی شدیدی کردند.
بسیاری از دهیاری ها و شوراها نیز از نمایندگان انتظار حذف تبصره ۸ ماده ۳۹ این لایحه را داشتند. براساس این تبصره، کلیه منابعی که در راستای اجرای این قانون به دهیاری ها اختصاص می یابد با نظارت و تایید بنیاد مسکن و تنظیم موافقتنامه میان بنیاد و دهیاری قابل هزینه است.


مسلما این موضوع فلسفه وجودی دهیاری ها و شوراها را که طی سالیان اخیر باعث ایجاد هزاران پروژه عمرانی در روستاها شده اند زیر سئوال خواهد برد.


 در همین راستا امیدواریم نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی با تصمیمی مهم، نسبت به حذف این تبصره اقدام و نگرانی دهیاری ها، شوراها و روستاییان را برطرف کنند.


لذا از شما نماينده محترم و محبوب شهرستان دشتستان استدعا داريم دراين زمينه كه امري بسيار مهم است مساعدت لازم را انجام دهيد كه قطعامرتفع شدن اين مهم اثري ماندگار در عرصه خدمت به مردم خواهد داشت .

 

 

           باتقديم احترام
      سيد محمود موسوي نژاد
              دهيار نظرآقا

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/02/29 - 09:09
0
0
جناب دهیار!نباید نظارتی بر کار دهیاران باشه؟ هر کاری خواستند بکنند؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین