امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 ارديبهشت 1398 - 17:00

اتحاد خبر:امام جمعه برازجان گفت : ماه مبارک رمضان ، ماه تقویت و اراده است ، انسان بایستی خود را در مقابل نفس و گناه کنترل و خویشتن داری کند.

اتحاد خبر_محدثه غلامی:امام جمعه برازجان گفت : ماه مبارک رمضان ، ماه تقویت و اراده است ، انسان بایستی خود را در مقابل نفس و گناه کنترل و خویشتن داری کند.

به گزارش اتحاد خبر،حسن مصلح افزود : بعد از بندگی به خدا ، خدمت به خلق خدا است ، هرکس بتواند خدمتی به خلق کند و حاجت برادر ایمانی خود را براورده کند ، اجر و پاداش آن برابر است با ۹ هزارسال عبادت است که روزهایش روزه بدارد و شب هایش شب زنده داری کند ، و اگر هم از کمک کردن معذور باشیم بایستی با اخلاق نیکو رفتار کنیم.


وی اظهار داشت : بایستی در ادارات فضای معنوی و امر به معروف و نهی از منکر حاکم باشد.

وی عنوان کرد : از دیگر مسائل مهم بحث کنترل بازار است که باید اداره صمت نظارت بیشتری داشته باشد تا مردم مایحتاج زندگی خود را براحتی فراهم کنند.

وی تصریح کرد : بایستی دستگاه های مربوطه با روزه خواران و هنجارشکنان برخورد قاطع کنند.

ایشان با تأکید بر جایگزین کردن مکان جمعه بازار گفت : در بحث جمعه بازار ، باید مکان مناسبی که مشکلاتی از قبیل امنیتی و ترافیکی رخ ندهد ، جایگزین کرد.

حسن مصلح در خاتمه بیان کرد: در شهرستان ، مدیران بایستی بیش از گذشته با مردم ، و دور از اشرافی گری و تجملات باشند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین