امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 ارديبهشت 1398 - 08:51

اتحادخبر : در چند ماه اخیر شرکت آب شهرستان بوشهر با ارائه اخطار به واحدهای صنفی شهرستان اقدام به جمع آوری کنتورهای آب تعدادی از واحدهای تجاری کرده است.

اتحادخبر: در چند ماه اخیر شرکت آب شهرستان بوشهر با ارائه اخطار به واحدهای صنفی شهرستان اقدام به جمع آوری کنتورهای آب تعدادی از واحدهای تجاری کرده است.

 

رئیس شرکت آب در جلسه هم اندیشی ادارات شهرستان و اتاق اصناف مرکز استان که با حضور فرماندار مرکز استان برگزار شد در پاسخ به این پرسش که بنا به چه دلیل و با اتکا به کدام قانون  مامور پیمانکار خود را ضابط قضایی معرفی کرده و کنتورهای تجاری شهرستان را جمع آوری می کند، گفته بود که این انشعاب ها هر چند تجاری است اما مشترک باید اقدام به خرید ظرفیت جدید کند.

 

براساس اعلام روابط عمومی اتاق اصناف بوشهر، بعد از این سخنان جمشیدی فرماندار بوشهر ضمن برخورد جدی با استدلال رئیس اداره آب تاکید کرد که «مامور شرکت آب ضابط قضایی نیست و به هیچ عنوان حق ندارد اقدام به جمع آوری انشعاب آب مشترکین کند.»

 

فرماندار بوشهر بحث ارتقاء انشعاب های تجاری را هم غیر قابل قبول دانست و گفت: مشترکان تجاری به ازای آبی که مصرف می کنند پول می دهند. علاوه بر این تمام موارد قانونی را هم می پردازند. هیچ استناد قابل قبول قانونی وجود ندارد که اداره آب می تواند کنتور کسی را جمع کرده و با خود ببرد.

 

با وجود تذکرات پیاپی عالی ترین مقام اداری شهرستان به رئیس شرکت آب شهرستان بوشهر خبرهای رسیده حاکی از آن است که مجموعه ۀآپپآب در رویه مغایر با قوانین، در جمع آوری کنتور مشترکان تجاری تجدید نظر نکرده و کنتور چند واحد صنفی معتبر بوشهر طی هفته جاری جمع آوری شده است.

 

شایسته است فرماندار بوشهر درخصوص این رویکرد که نتیجه آن نارضایتی و بروز مشکل در فعالیت اصناف است، پیگیری های جدی تری داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

خلیج فارسکانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» اعصاب روان یا اعصاب جان؟! [حدود 24 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین