امروز: جمعه 28 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1398 - 09:08

اتحاد خبر: در راستای ارتقاء فرهنگ ایمنی ترافیک، پلیس راهور استان بوشهر عصر چهارشنبه طی مراسمی، کلاه ایمنی رایگان و بروشورهای حاوی پیام های ترافیکی و بسته های افطاری بین موتورسواران توزیع کرد. به گزارش اتحاد خبر؛ به منظور ارتقاء فرهنگ ایمنی ترافیک، توسط پلیس راهور استان در میدان امام شهر بوشهر با حضور رئیس پلیس راهور استان و مشارکت...

 

اتحاد خبر: در راستای ارتقاء فرهنگ ایمنی ترافیک، پلیس راهور استان بوشهر عصر چهارشنبه طی مراسمی، کلاه ایمنی رایگان و بروشورهای حاوی پیام های ترافیکی و بسته های افطاری بین موتورسواران توزیع کرد.


به گزارش اتحاد خبر؛ پلیس راهور استان بوشهر طی مراسمی در میدان امام شهر بوشهر با حضور رئیس پلیس راهور استان و مشارکت مسئولان محلی و سازمان های دخیل در ترافیک نظیر هلال احمر استان، فرمانداری، سازمان تاکسیرانی، کلاه ایمنی رایگان و بروشورهای حاوی پیام های ترافیکی و بسته افطاری بین موتورسواران توزیع کرد.


سرهنگ کشکولی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر در این آئین اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح ارتقاء فرهنگ ایمنی رانندگی در بین شهروندان،تقویت و تثبیت رفتارهای مثبت ترافیکی و تشویق و ترغیب رانندگان و سرنشینان موتورسیکلت به استفاده از  کلاه ایمنی می باشد.


وی ضمن تاکید بر اینکه ایمنی ترافیک و انضباط در عبور و مرور حاصل مشارکت همگان است، بیان کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات رانندگی شاهد کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن به خصوص برای موتورسیکلت سواران باشیم./ص

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین