امروز: جمعه 28 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1398 - 08:44
استاندار بوشهر:

اتحادخبر: استاندار بوشهر خواستار بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار شد و گفت: نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

اتحادخبر: استاندار بوشهر خواستار بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار شد و گفت: نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود

 عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: کنترل قیمت‌ها و نظارت بر بازار باید به صورت جدی در دستور کار باشد و از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده شود.

 

وی خواستار برگزاری نشستی با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت جهاد کشاورزی و صنف سردخانه‌داران برای بررسی قیمت خرما شد و افزود: نمایشگاه خرمای استان بوشهر در دیگر استان‌ها برگزار می‌شود تا شاهد رونق بازار باشیم.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان تقاضا برای خرید خرما افزایش یافته است و باید تلاش شود که قیمت محصول دچار آسیب نشود و همچنین خرمای مورد نیاز مردم نیز تأمین شود.

 

وی با تاکید بر تقویت بازرسی و نظارت بر بازار توسط دستگاه‌های متولی بیان کرد: در صورتی که وزارت بازرگانی ایجاد شود می‌تواند کمک خوبی برای نظارت بیشتر بر بازار و کنترل قیمت‌ها باشد.

 

گراوند اضافه کرد: در حالی که دشمنان همه تلاش خود را برای ایجاد نارضایتی به کار گرفته‌اند، افزایش قیمت‌ها یکی از برنامه‌های اساسی آنها است و تلاش دارند با ایجاد گره‌های معیشتی در بین مردم نارضایتی ایجاد کنند.

 

وی خواستار تداوم نظارت‌ها و کنترل قیمت‌ها شد و گفت: بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار باید با جدیت انجام شود تا بازار دچار افزایش قیمت‌های غیرواقعی نشود.

 

استاندار بوشهر کنترل قیمت گوشت مرغ را ضروری دانست و ادامه داد: تدابیر لازم برای تأمین شکر مورد نیاز مردم به ویژه در مصرف خانگی اتخاذ شود تا مشکلی را شاهد نباشیم.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین