امروز: دوشنبه 31 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1398 - 09:41
مدیرعامل خانه مطبوعات بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر گفت: حمایت مراکز صنعتی از حوزه فرهنگ و رسانه بسیار کم‌رنگ است.

اتحادخبر: مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر گفت: حمایت مراکز صنعتی از حوزه فرهنگ و رسانه بسیار کم‌رنگ است.

حمایت مراکز صنعتی از حوزه فرهنگ و رسانه بسیارکم رنگ است

 مازیار هوشمند عصر سه‌شنبه در نشست با مدیران روابط عمومی شرکت‌های مستقر در عسلویه اظهار داشت: با توجه به عدم حمایت مراکز صنعتی به حوزه فرهنگ و رسانه، پتروشیمی‌ها باید با یک نگاه ویژه در راستای توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای استان ورود کنند.

 

هوشمند با انتقاد از نبود ارتباط و پاسخگویی برخی از مدیران عامل و رؤسای روابط عمومی‌های این شرکت‌ها با خبرنگاران محلی، تصریح کرد: رسانه‌های محلی زبان گویای مردم و مسئولان هستند و مطالبات آنها از صنعت را پیگیری می‌کنند و فضای موجود حاکی از این است که گویا نمی‌خواهد تعاملی از ناحیه مجموعه مناطق صنعتی با رسانه‌ها شکل بگیرد.

 

وی با بیان اینکه توقع رسانه‌ها از صنعت بی‌جا نیست گفت: حمایت و کمک شورای راهبردی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه عسلویه به حوزه فرهنگ بویژه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر، بسیار کم رنگ است که تعامل روابط عمومی پتروشیمی‌ها با رسانه‌ها لازم و ضروری است.

 

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر با بیان اینکه شورای راهبردی و صنعت نفت کارهای بزرگی برای خدمت به مردم و محیط پیرامونی داشته است، اظهار داشت: برخی از این مراکز اعتقادی به ارتباط و تقویت تعامل خود با رسانه‌ها و جامعه محلی ندارند، که این نگاه باید تغییر یابد.

 

هوشمند گفت: رسالت و مأموریت رسانه این است که زبان گویای مردم و بیانگر واقعیت‌های موجود در جامعه باشد و از طرف دیگر با صنعت که باعث توسعه و پیشرفت منطقه است، تعامل و همکاری کند.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین