امروز: يکشنبه 11 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1398 - 19:20

اتحاد خبر: آیین تکریم و معارفه بخشداران سابق و جدید سعدآباد ساعت 18 روز شنبه 31 فروردین ماه برگزار گردید. به گزارش اتحاد خبر، امام جمعه سعدآباد ضمن تبریک ولادت حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: انتظارات مردم بخش سعدآباد همواره در سطح یک شهرستان بوده است و این به سبب توانمندی و پتانسیل های بالای این بخش می باشد. حجه الاسلام کشاورز بارگاهی...

اتحاد خبر: آیین تکریم و معارفه بخشداران سابق و جدید سعدآباد ساعت 18 روز شنبه 31 فروردین ماه برگزار گردید.

به گزارش اتحاد خبر، امام جمعه سعدآباد ضمن تبریک ولادت حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: انتظارات مردم بخش سعدآباد همواره در سطح یک شهرستان بوده است و این به سبب توانمندی و پتانسیل های بالای این بخش می باشد.

حجه الاسلام کشاورز بارگاهی تصریح کرد: بر همین اساس هر فردی که عهده دار این منصب می شود بایستی بتواند در این عرصه و در حد و اندازه ی شایستگی این بخش فعالیت، تلاش و کوشش نماید.

بخشدار جدید در راستای تعالی و توسعه بخش سعدآباد فعالیت نماید

وی با تشکر از خدمات بخشدار سابق سعدآباد گفت: امیدواریم که بخشدار جدید بتواند بخش و مردم آن را به سمت امید، انگیزه و رشد پیش برده و در راستای تعالی و توسعه بخش فعالیت نماید.

امام جمعه سعدآباد با تاکید بر استفاده از نیروهای توانمند بومی گفت: ما باید از توانمندی ها و پتانسیل جوانان و نیروهای بومی خود حداکثر استفاده را ببریم.

سپاه پاسداران همواره نماد مقاومت، پایداری و خدمت بوده است

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با تبریک سالروز تاسیس ارتش انقلاب اسلامی و هفته سرباز گمنام عنوان کرد: صلابت و اقتدار امروز ما نتیجه جانفشانی نیروهای امنیتی و انتظامی است.

عادل دهدشتی افزود: شرایط سخت امروز به واسطه و نتیجه ی تفاوت گفتمانی کشور عزیزمان با کشورهای پیرامونی است.

وی اظهار داشت: تصمیم یک جانبه ایالات متحده پس از خروج از برجام و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی به شدت محکوم است، سپاهی که همواره نماد مقاومت، پایداری، تلاش، ثبات قدم و خدمت بوده است.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر تاکید کرد: بخش زیادی از مشکلات مردم ما در حوزه اقتصادی و معیشتی به لحاظ ساختارهای اقتصادی، بخشی از آن به دلیل معیوب بودن ساختار مدیریتی و بخش قابل توجهی نیز به سبب تحریم های ظالمانه است.

دهدشتی خاطرنشان کرد: مردم عزیز ما در طول این 40 سال یاد گرفته اند چطور با زیاده خواهی ها مقابله کنند، و مقاومت مردم در سال 98 نیز ادامه خواهد یافت. اما وظیفه ما کارگزاران و خدمتگراران مردم اتخاذ روشها و و راهکارهایی برای کم کردن این فشار از دوش مردم است.

وی عنوان کرد: فراهم کردن فضای رونق تولید به شکل منسجم تر و پیشبرد این امر مهم در سطح استان از رسالت های مهم ما است و سفرهای آینده استاندار محترم نیز در راستای همین امر می باشد تا بتوانیم شاهد رونق تولید و برطرف شدن مشکلات اشتغال در سطح دشتستان باشیم. 

بخش سعدآباد در مسیر توسعه و رشد قرار گرفته است

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر تصریح کرد: تلاش ما این بوده است که خدمات را با کیفیت و سطح بهتری در اختیار مردم قرار دهیم.

عادل دهدشتی با تاکید بر تلاش و برنامه ریزی مجموعه دولت گفت: با توجه به اجرای طرح تحول کشاورزی در سطح شهرستان و به ویژه بخش سعدآباد، این بخش در مسیر توسعه و رشد قرار گرفته است. امیدواریم با طرح های اقتصادی و پروژه های عمرانی در کنار راهکارهای حل معضلات اقتصادی و معیشتی مردم، بتوانیم شاهد سربلندی استان و کشور عزیزمان باشیم.

وی با اشاره به ویژگی های یک بخشدار مطلوب و موفق، اذعان داشت: تکریم ارباب رجوع و آماده کردن بسترها برای پیشرفت بخش، سکونت دائمی در بخش محل خدمت، تعامل و همدلی و هم افزایی بین تمام ارکان نظام در بخش و حسن خلق و اخلاق مداری جزو معیارهایی است که در ارزیابی های ما مدنظر قرار می گیرد.

امیدواریم که با وحدت از شرایط دشوار فعلی عبور نماییم

سرپرست فرمانداری دشتستان با تبریک هفته جوان گفت: امیدواریم که سال جدید در سایه ی تلاش و برنامه ریزی در جهت فعال شدن واحدهای تولیدی گام برداشته و به رشد قابل قبولی دست پیدا کنیم، همچنین بتوانیم با وحدت از شرایط دشوار فعلی عبور نماییم.

جواد لقمان زاده افزود: ان شالله طبق بیانیه گام دوم انقلاب، تمامیت ارضی ایران اسلامی حفظ شود و شاهد اوج گرفتن و مسابقه خدمت به مردم باشیم، و در پایان سال نیز انتخابات پرشوری را برگزار نماییم.

وی با اشاره به روزهای آینده و مناسبت گرامیداشت مقام معلم گفت: از مصوبات شورای اداری امروز بخش سعدآباد اینکه تمام بخشداران و شهرداران سطح شهرستان دشتستان متولی برگزاری مراسمات بزرگداشت مقام شامخ معلم باشند چرا که معتقدیم مقام والای معلم شایسته تقدیر می باشد.

انتظار فرمانداری دشتستان ایجاد نشاط و امید در بخش سعدآباد است

سرپرست فرمانداری دشتستان تاکید کرد: در بحث آب و در حوزه آبشیرین کن های دالکی، وحدتیه، آبپخش و سعدآباد اتفاقات خوبی رخ داده است.

لقمان زاده اظهار داشت: بخشدار جدید سعدآباد روستاگردی و نشست با جوانان، نخبگان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به ظرفیت های بخش سعدآباد گفت: انتظار فرمانداری دشتستان ایجاد نشاط و امید در این بخش است.

اقدام نابخردانه رییس جمهور آمریکا قدرت ما را بیش از پیش در منطقه نشان داد
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام جمعه سعدآباد اقدامات خوب و قابل تقدیر زیادی در راستای ایجاد اتحاد و همدلی میان مردم این منطقه انجام داده است.

محمدباقر سعادت عنوان کرد: در تمام دولت ها نقاط ضعف و قوت در کنار هم وجود دارد، لذا ما باید سعی کنیم این دو را در کنار هم ببینیم.

وی تصریح کرد: اقدام نابخردانه رییس جمهور آمریکا خود به خود باعث وحدت بیشتر نیروهای سپاه، ارتش و مردم شد و قدرت ما را بیش از پیش در منطقه نشان داد.

همه مسئولین موظف به خدمت به مردم هستند و منتی بر مردم نیست

نماینده دشتستان اذعان داشت: در جریان این اقدام همه ایران در کنار هم و با یک انسجام خاص به دنیا فهماندند که ما همه ایرانی هستیم و خواستار سربلندی ایران اسلامی هستیم.

سعادت خاطرنشان کرد: مملکت متعلق به تمام مردم شریف ایران است، و همه باید این را بدانند. ملت نیز بایستی همراه دستگاه های سه گانه و دولت باشند تا به اهداف عالیه کشور و انقلاب عزیزمان برسیم.

وی افزود: در حقیقت همه مسئولین موظف به خدمت به مردم هستند و منتی بر مردم نیست.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما وظیفه داریم که با وحدت و وفاق ملی جلوی نابسامانی ها را بگیریم.

از هیچ کوششی در راستای پیشرفت بخش سعدآباد دریغ نکرده ام

بخشدار سابق سعدآباد اظهار داشت: بنده در 27 مرداد 93 به عنوان اولین بخشدار دولت تدبیر و امید در بخش سعدآباد منصوب شدم، و جا دارد در اینجا از حسن اعتماد استاندار بوشهر و اعتماد مجدد دکتر لقمان زاده تشکر نمایم.

علیرضا رزمجو اضافه کرد: من به صراحت می گویم که از هیچ کوششی در راستای پیشرفت بخش سعدآباد دریغ نکرده ام.

وی یادآور شد: آنچه همواره برای من حائز اهمیت بوده اعتماد متقابل میان مردم و مسئولان است که من تا همیشه مدیون محبت ها و الطاف مردم عزیز این بخش هستم.

گفتنی است در پایان این آیین، از تلاش و خدمات علیرضا رزمجو، بخشدار سابق سعدآباد تقدیر صورت گرفت و همچنین محمدمهدی مشایخی به عنوان بخشدار جدید سعدآباد معرفی گردید./ص

 

تصاویر اختصاصی اتحاد خبر از آیین تکریم و معارفه بخشدار سعدآبادکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/02/07 - 12:43
0
0
شما سعدآباد را بهتراز خود اهالی سعدآباد شناختی ومی شناسید،که اینگونه به با این سخنان در ظاهر کلاسیک وشیک بهش توهین میکنید،
آقای لقمان زاده ،واقعا خبر نداری یا برابر بیلان کاری بهتون گفتن صحبت کنی،
نشاط و امید را همین شماها از این دیار کهن وپهناور وفرهنگ خیز وحماسه ساز گرفتید،حال دایه مهربان‌تر از مادر شدی،
زمانی که نه من بودم ونه شما و اون بغل دستی هات،اینجا مهد امید و نشاط این منطقه وسعت قریب۳۰کیلو متر مربع بود، تو رو خدا نمک بر زخممان نپاشید،
کجاست اشتغال جوانان اهم از بانوان ؟
هر روستایی باقابلیت بسیار کم شده شهر، و شهرش شده شهرستان ،حق سعدآباد کجاست؟
سعدآباد با این سابقه انقلابی و اسلامی و تاریخی ومردمی ، چرا دارایی شهرک اقتصادی نیست؟
در بخش سرمایه گذاری بخش های تولیدو فر آورده های باغی و کشاورزی که قطب نما کشور وتنها نخلستان پیوسته جهان است و بخصوص تنوع ارائه محصول کجای کار است این شهر؟
خیلی از مبحث ها هست که جنابعالی وقتش رو ندارید خوشبختانه؟
مدرک ومسند وپست جنابعالی وقتی بدرد ما میخورد که از تحقق این مولفه خبری باشه ومردم طعمش بچشن،
هروقت برای رونق کسب کار و سرمایه و تولید واقتصاد برنامه و اقدام وطرحی برای مردم شهر سعدآباد داشتی، پاتون بزار تو سعدآباد،
وگرنه برای تعداد شمارش قدماهات ونفس های که می‌کشی باید پاسخگویی تاریخ ومردم باشی،
ممنون از اتحادخبر،وطن خواه
1398/02/02 - 02:15
0
1
چه قدر ما بدبختیم. .............................!! علی برکت الله
پاسخ: بخشی از کامنت حاوی توهین بود و ناچار باید حذف می شد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • جزئیات ابتلای 41 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • اولویت مجلس یازدهم احیای جایگاه حقیقی مجلس باشد
 • راز قتل خشونت‌بار در وحدتیه؛ قاتل جوان برای مقتول تله گذاشت
 • جانفشانی نیروهای مردمی در ارتفاعات صعب العبور کوه سیاه بخش بوشکان در پی آتش سوزی های اخیر
 • جزئیات ابتلای 105 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • آتش سوزی در دهرود دشتستان مهار شد / تصاویر
 • مجلس انقلابی و دستمال کثیف
 • طلای ۱۸ عیار نرخ ارز دلار سکه طلا / امروز ۴ خرداد ۹۹
 • جزئیات ابتلای26 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • احمد غلامی پور: این مجلس نمی تواند کارآمد باشد/ معیشت مردم و توجه به منافع ملت ایران در اولویت باشد
 • جزئیات ابتلای 47 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • سید غالب حسینی: هیچ انتظاری از مجلس ندارم/ مجلس یازدهم از دیگر مجالس ضعیف تر خواهد بود
 • یکی از بزرگترین دغدغه های مالی شهرداری بعد از ۱۲ سال مرتفع شد
 • حمزه زارعی: نمایندگان کنونی به دنبال راه اشتباه گذشتگان نباشند/ اولویت مجلس جدید الزام دولت به شفاف سازی در تمامی زمینه‌ ها باشد
 • جناب نماینده مجلس؛ شرف المکان بالمکین
 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر