امروز: جمعه 31 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 فروردين 1398 - 12:07

اتحادخبر: در پی انتشار یک کلیپ و نشر شایعاتی در فضای مجازی هرگونه اسیدی بودن آب رودخانه تلخ آب رود شور در شهرستان دشتستان تکذیب شد.

اتحادخبر: در پی انتشار یک کلیپ و نشر شایعاتی در فضای مجازی هرگونه اسیدی بودن آب رودخانه تلخ آب رود شور در شهرستان دشتستان تکذیب شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با بیان این نکته اشاره کرد: پس از کسب اطلاع از انتشار کلیپی در فضای مجازی که مدعی بود که آب رودخانه تلخ آب رود شور اسیدی می باشد، رییس اداره محیط زیست شهرستان دشتستان مامور سرکشی به این رودخانه شد و پس از حضور وی و همکاران، آب رودخانه به لحاظ کیفیت مطلوب ارزیابی شد.

فرهاد قلی نژاد همچنین افزود: حساسیت شهروندان نسبت به محیط پیرامون خود بسیار ستودنی و قابل ستایش است و بی شک محیط زیست استان این دغدغه مندی را ارج می گذارد اما شهروندان در انعکاس خبرها و تصاویر از محیط پیرامون خود، با دقت بیشتر و مسئولانه تر اقدام نمایند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان نیز درباره رودخانه تلخ آب رود شور اشاره نمود که این رودخانه به عنوان یکی از سرشاخه های رودخانه شاپور می باشد.

صادق پورسالم عنوان کرد: طی بازدیدی که با همکاران خود در تاریخ 26 فروردین 98 از این رودخانه داشته اسم، دبی بسیار خوبی داشته و کیفیت آب رودخانه نیز مطلوب ارزیابی شده است و هرگونه اسیدی بودن این رودخانه تکذیب می شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین