امروز: دوشنبه 03 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1398 - 15:20
مدیر فرهنگسرای ارشاد برازجان خبر داد:

اتحاد خبر: مدیر فرهنگسرای ارشاد برازجان از آغاز همکاری کارگردان مطرح کشور با این فرهنگسرا و همچنین مجتمع فرهنگی شهید شاهینی برازجان خبر داد. به گزارش «اتحاد خبر»، رضا بازدار اظهار داشت: برای اولین بار در شهر برازجان، با حضور و همکاری "ناصر آویژه" کارگردان مطرح تئاتر کودک برای تمامی هنرجویان تئاتر این دو مرکز کلاسهای آموزشی، کارگاه های ...

اتحاد خبر: مدیر فرهنگسرای ارشاد برازجان از آغاز همکاری کارگردان مطرح کشور با این فرهنگسرا و همچنین مجتمع فرهنگی شهید شاهینی برازجان خبر داد.

به گزارش «اتحاد خبر»، رضا بازدار اظهار داشت: برای اولین بار در شهر برازجان، با حضور و همکاری "ناصر آویژه" کارگردان مطرح تئاتر کودک برای تمامی هنرجویان تئاتر این دو مرکز کلاسهای آموزشی، کارگاه های تخصصی، انتخاب بازیگر، تولید نمایش، اجرای نمایش در جشنواره ها و اجرای عموم در شهرستانها انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: ما پیش از این در شهر برازجان، کلاس ها و دوره های بازیگری و همچنین اجراهای زیادی داشته ایم.

مدیر فرهنگسرای ارشاد برازجان تاکید کرد: در ادامه ی فعالیت های سال گذشته، برنامه ما در سال 98 توسعه کار کودک و نوجوان است، و تصمیم گرفتیم که این کار را به شکل تخصصی تری دنبال نماییم.

بازدار افزود: به همین دلیل یکی از کارگردانان مطرح کشور را دعوت کردیم تا هم تجربه ای برای کارگردانان فعال باشد و هم زمینه ای برای آموزش و تقویت کودکان و فعالان این عرصه تا بتوانند به شکل بهتر و حرفه ای تری کار کنند.

وی با اشاره به حضور ناصر آویژه در برازجان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تصمیم بر تولید دو نمایش گرفته ایم که یکی کار ویژه کودک و با استفاده از بچه های سن کم و کودکان بوده و کار دیگر نیز با حضور کودکان به اضافه بازیگران پیشکسوت و کارگردانان خودمان است و در نهایت کارها را به جشنواره های مختلف فرستاده و در تهران و شهرستان ها نیز اجرا خواهیم داشت.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/01/26 - 09:48
0
0
اگر تداوم داشته باشه خوبه ولی اگر برای تایم خاصی باشه و خروجی درستی نداشته باشه وقت تلف کردنه . به هر حال میتونه شروع خوبی باشه .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین