امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1398 - 09:57

اتحادخبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و خدمات ادامه دارد گفت: سال قبل ۳هزار و ۶۷۵ پرونده تخلف صنفی به‌ارزش ۴۰۰میلیارد ریال در استان بوشهر تشکیل شد.

اتحادخبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و خدمات ادامه دارد گفت: سال قبل ۳هزار و ۶۷۵ پرونده تخلف صنفی به‌ارزش ۴۰۰میلیارد ریال در استان بوشهر تشکیل شد
پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر به ارزش 400 میلیارد ریال تشکیل شد

 سیدحسین حسینی‌محمدی عصر امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با ابراز اینکه در ایام تعطیلات نوروز بازرسی و گشت‌های مشترکی بر قیمت کالاها و خدمات ارائه شد اظهار داشت: وضعیت توزیع بسیاری از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در ایام نوروز مطلوب بود.

 

وی از تأمین شکر مورد نیاز مردم استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: سهمیه شکر استان بوشهر افزون بر 3200 تن است که تاکنون 1700 تن آن توزیع شده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر توزیع میوه پرتقال و سیب را از دیگر موارد در ایام نوروز دانست و گفت: 371 تن پرتقال و 207 تن سیب در ایام نوروز در استان بوشهر توزیع شد که مورد رضایت‌مندی مردم قرار گرفت.

 

حسینی محمدی با اشاره به تشکیل پرونده‌های تخلف صنفی در ایام نوروز خاطرنشان کرد: از یک‌هزار و 231 شکایت 456 تخلف صنفی محرز و پس از تشکیل این پرونده‌ها به تعزیرات حکومتی استان بوشهر  تحویل شد.

 

وی از تشکیل پرونده‌های تخلف صنفی در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: با بازرسی و نظارت‌های مداوم بر قیمت کالا و خدمات سال قبل 3 هزار و 675 پرونده تخلف صنفی به‌ارزش 400 میلیارد ریال در استان بوشهر تشکیل شد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه این پرونده‌ها تخلف صنفی برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است

افزود: شکایات مردمی سال گذشته مورد توجه قرار گرفت که  955 مورد به‌عنوان متخلف صنفی شناسایی و با آنان برخورد قانونی شد.

 

حسینی محمدی راجع به تأمین کالای اساسی با ارز 4200تومانی تصریح کرد: برای تأمین کالاهای اساسی  14 میلیارد دلار اختصاص یافت که برای توزیع کالا‌های اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی و نهاده‌های کشاورزی و دامی است.

 

وی با اعلام توزیع بیش از 10 هزار و 900 حلقه لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل‌ونقل بار و مسافر تصریح کرد: به‌زودی لاستیک‌های دیگری که با قیمت مصوب تأمین شده بین متقاضیان ناوگان عمومی توزیع می‌شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با ابراز اینکه برای ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم اندیشیده شده است گفت: اقلام پرمصرف مردم ضمن ارائه در نمایشگاه رمضان و ضیافت در مراکز کالا در شهرهای استان بوشهر عرضه می‌شود.

 

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین