امروز: دوشنبه 18 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 فروردين 1398 - 09:50
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: مجوز تولید روزانه شیرین سازی آب دریا به ظرفیت ۱۰۰ هزار متر مکعب آب برای شهرهای استان بوشهر صادر شده که قرارداد ساخت حدود ۷۰ هزار متر مکعب آن منعقد شد.عبدالحمید حمزه‌پور در دشتی با بیان اینکه 90 درصد آب آشامیدنی استان بوشهر از دیگر استان‌ها تامین می‌شود اظهار داشت: منابع...

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: مجوز تولید روزانه شیرین سازی آب دریا به ظرفیت ۱۰۰ هزار متر مکعب آب برای شهرهای استان بوشهر صادر شده که قرارداد ساخت حدود ۷۰ هزار متر مکعب آن منعقد شد.

قراردادساخت شیرین‌سازی آب دریا در بوشهر منعقد شد

عبدالحمید حمزه‌پور در دشتی با بیان اینکه 90 درصد آب آشامیدنی استان بوشهر از دیگر استان‌ها تامین می‌شود اظهار داشت: منابع 90 درصد آب آشامیدنی این استان وابسته به دیگر استان‌ها است  که این مهم سبب بروز مشکلاتی برای مردم شده است.

 

وی ،یکی از برنامه‌های راهبردی شرکت آبفا را افزایش منابع آب داخلی استان بوشهر دانست و تصریح کرد: با توجه به سواحل طولانی با خلیج‌فارس می‌توان با افزایش منابع آب آشامیدنی استان بوشهر از طریق تولید آب از آب‌شیرین‌کن‌ها محقق کرد.

 

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان بوشهر از صدور مجوز آب شیرین‌کن برای تولید آب آشامیدنی خبر داد و خاطر نشان کرد: مجوز شیرین سازی اب دریا در استان بوشهر روزانه 100 هزار متر مکعب آب صادر شده که قرارداد ساخت حدود 70 هزار متر مکعب آن منعقد شده و در حال اجرا است.

 

حمزه‌پور بر بازسازی شبکه‌های فرسوده آب‌رسانی تاکید کرد و گفت: در همین راستا با همکاری فرمانداران شبکه‌های فرسوده با اولویت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازسازی می‌شوند.

 

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات برای آبرسانی در دشتی تصریح کرد:  پارسال 25 میلیارد ریال برای آبرسانی شهری دشتی مصوب شد که تاکنون 15  میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/01/21 - 07:54
0
0
باسلام-اول اینکه تاسیسات ابشیرن کن از قبل از انقلاب در شهر بوشهر احداث شده بود و هنوز هم بقایای ان در کنار پارک دانشجو مشهور به ابشرین کن سالیان سال هست که گرد و خاک میخورد متاسفانه اول انقلاب خیلی ها که نمیدانستند صدماتی به این تاسیسات زدند نمیدانستند اون کسی که این را ساخته فکر اینجا را میکرد الان هم که دستگاههای ابشرین کن چینی وارد بوشهر کردن و میخان اب دریا را شیرین کنن ولی امکان نداره چین دستگاه خوب به ایران بفرسته بهترین دستگاههای شیرین سازی اب ساخت کشور امریکا و یکی دو کشور دیگه هستند که در حوزه خلیج فارس البته طرف اعراب کار میکنند
1398/01/20 - 11:50
0
1
آبشیرین کن برازجان هم جزوش هست؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین