امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 فروردين 1398 - 18:54
استاندار کرمانشاه:

اتحاد خبر: استاندار کرمانشاه اعلام کرد: برخی از زلزله زدگان شهرستان سرپل ذهاب که در کنار رودخانه و مکان های ناامن اسکان یافته بودند، به دنبال بارش های اخیر به مکان های امن انتقال داده شدند.

اتحاد خبر: هوشنگ بازوند حین بازدید از شهر سرپل ذهاب به همراه تعدادی از مدیران استان، گفت: با وجود بارش های اخیر، اوضاع تحت کنترل است و مشکل حادی تاکنون در استان رخ نداده است.

به گزارش ایرنا؛ وی اظهار داشت: چند دهنه پل روستایی در شهرستان سرپل ذهاب آسیب دیده که تا پایان امشب توسط نیروهای امدادی مرمت خواهد شد.
استاندار کرمانشاه درباره وضعیت سدها نیز گفت: کلیه سدهای استان هم اکنون تحت کنترل است و هیچ گونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
وی با اشاره به جان باختن یک نفر در روستای «کانی عزیز» سرپل ذهاب گفت: این فرد در خارج از شهر مشغول چرای دام بود که گرفتار سیلاب رودخانه فصلی شده است.
استاندار کرمانشاه به مردم استان و مسافران نوروزی توصیه کرد از تردد غیرضروری در بین شهرستان های استان خودداری کرده و به هیج وجه به رودخانه ها نزدیک نشوند.
بازوند تاکید کرد که ستادهای مدیریت بحران کلیه شهرستان های استان به ریاست فرمانداران و مدیران ذی ربط تشکیل شده و اوضاع کاملا تحت کنترل است.

** میانگین بارش 48 ساعت اخیر استان کرمانشاه به 32 میلی متر رسید
معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه نیز با اعلام اینکه میانگین بارش 48 ساعت اخیر در نقاط مختلف استان به 32 میلی متر رسید، گفت: در این مدت بیشترین بارش ها از سرارود با 61 میلی متر، کنگاور 57 و صحنه 49 میلی متر گزارش شد.
علی محمد زوراوند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا میانگین بارش شهر کرمانشاه را نیز در این مدت 47 میلی متر عنوان کرد و افزود: کرمانشاه چهارمین شهر پربارش استان در این مدت است.
او همچنین از شهرهای روانسر، جوانرود، حمیل، ماهیدشت و هرسین به عنوان نقاطی یاد کرد که طی 48 ساعت اخیر بیش از 40 میلی متر بارندگی داشته اند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین