امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 فروردين 1398 - 18:14

اتحاد خبر: مسئول کمیته ستاد اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر گناوه گفت: باتوجه به ورود جمعیت زیادی از فرهنگیان اقصی نقاط کشور به این شهرستان، مدارس این شهرستان پاسخگوی اسکان آنان نیست.

اتحاد خبر: اسکندر احمدی روز دوشنبه در پایگاه ستاد اسکان فرهنگیان در دانشگاه پیام نور این شهرستان افزود: جمعیت ورودی فرهنگی به این شهر آنچنان زیاد است که تا ساعت 10 صبح هر روز تمامی مدارس تکمیل وامکان پذیرش میهمانان مقدور نیست.

به گزارش ایرنا؛ وی اظهارداشت: ستاد اسکان برای شماری از میهمانان نوروزی که ازخانواده های معظم شهدا هستند، مکان های مناسب و خوبی پیش بینی کرده است.
وی گفت: بدلیل مقدور نبودن اسکان در مدارس شهر گناوه ، شمار زیادی از میهمانان به روستاهای اطراف سوق داده شدند.
احمدی افزود: : 52 آموزشگاه با 494 کلاس دراین شهرستان بجز بخش ریگ در قالب 2 گروه الف و ب برای اسکان میهمانان نوروزی فرهنگی کشور درنظر گرفته شده که هم اینک ظرقیت همه آنها تکمیل و حتی مسافران در محوطه های مدارس اقدام به برپایی چادر کرده اند.
مدیر آموزش وپرورش گناوه گفت: کلاس های گروه الف از امکانات خوبی شامل سیستم گرمایشی و سرمایشی و فرش ، یخچال و تلویزیون بهره مند هستند.
وی ادامه داد: به منظور دسترسی و سهولت پذیرش فرهنگیان 2 پایگاه در دو نقطه ورودی شمالی و جنوبی شهر شامل مسیرهای دشتستان و دیلم استقرار و 25 نفر از همکاران این مدیریت درحال خدمت رسانی هستند.
احمدی بیان کرد: علاوه بر مدارس، مرکز رفاهی فرهنگیان نیز افتتاح و خانه معلم نیز به امکانات و تجهیزات مجهز شده اند.
مسئول کمیته ستاد اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر گناوه گفت: در تعطیلات نوروز همه توان و تلاش خود را بکار بسته ایم تا ازهمه ظرفیت ها برای اسکان میهمانان نوروزی استفاده کنیم.
وی افزود: با توجه به شروع بارندگی در این شهرستان، تمامی سالن های مدارس، مساجد و حسینیه ها برای اسکان اضطراری هموطنان درنظرگرفته شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین