امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 فروردين 1398 - 11:04
در نوروز امسال؛

اتحاد خبر: مدیر پایگاه پژوهشی میراث جهانی پاسارگاد گفت: با اجرای طرح عینک تور واقعیت مجازی، گردشگران در فضای باستانی و تاریخی قرار می گیرند.

اتحاد خبر: افشین ابراهیمی گفت: در قالب این طرح که با مشارکت بخش خصوصی طراحی شده است، گردشگران در هر بخش از مجموعه آثار تاریخی پاسارگاد مانند آرامگاه کوروش و … تصاویر مربوط به دوران شکوه این مجموعه را مشاهده می‌کنند.

مجموعه میراث جهانی پاسارگاد را به شیوه VR ببینید به گزارش مهر؛ مدیر پایگاه پژوهشی پاسارگاد گفت: تور مجازی یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اتمام ساماندهی مسیر ورودی این آثار تاریخی ثبت شده در میراث جهانی یونسکو، گفت: تکمیل طرح مجتمع خدمات گردشگری و بهسازی سرویس‌های بهداشتی نیز از طرح‌هایی است که با هدف رفاه حال گردشگران خارجی و داخلی در حال انجام است.

مدیر پایگاه پژوهشی پاسارگاد با اشاره به بسترسازی صورت گرفته جهت بهره برداری و عرضه بلیت الکترونیک در ورودی این مجموعه تاریخی، اظهار داشت: با توجه به استهلاک مبلمان این مجموعه تاریخی در نظر داریم تا با ساماندهی فضای بصری خدماتی، گامی دیگر جهت رفاه و آسایش گردشگران برداریم.

وی ادامه داد: عینک تور واقعیت مجازی یکی از ۱۰ طرحی است که در برنامه کوتاه مدت مجموعه میراث جهانی پاسارگاد قرار دارد که فروردین ۹۸ به بهره برداری رسید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین