امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 فروردين 1398 - 10:21

اتحاد خبر: رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از كشف 138  كيلوگرم ترياك و دستگيري 2 قاچاقچي در شيراز خبر داد .

اتحاد خبر: سرهنگ عبدالله خسرواني، گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در حين گشت زني در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه پژو 206 كه رفتارهاي مشكوكي داشت مظنون كه راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواري شد.

به گزارش سایت پلیس فارس،  وي افزود: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، خودرو توسط ماموران متوقف و در بازرسي از آن، 122 كيلوگرم ترياك كشف و يك نفر قاچافچي دستگير شد.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه متهم براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد، خاطر نشان كرد: پليس در راستاي برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر و مبارزه بي امان با اين پديده شوم از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهد كرد.

 

توقيف پژو 207 با 16 كيلو مواد مخدر در شيراز

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس همچنین از توقيف يك دستگاه پژو 207 و كشف 16 كيلوگرم مواد مخدر صنعتي در شيراز خبر داد .

خسرواني گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر از انتقال مقاديري مواد مخدر توسط قاچاقچيان به شيراز مطلع و بلافاصله موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند 

وي افزود: پس از مراقبت هاي محسوس و نامحسوس يك دستگاه پژو 207 در اين راستا شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را در بلوار دولت شهرستان شيراز متوقف كردند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: ماموران در بازرسي از آن خودرو موفق به كشف 15 كيلوگرم شيشه و يك كيلوگرم هروئين شدند.

خسرواني با بيان اينكه در اين خصوص راننده دستگير شد، اضافه كرد: متهم به همراه مواد مخدر كشف شده براي سير مراحل قانوني به مقر انتظامي انتقال داده شد. کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین