امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 فروردين 1398 - 09:29

اتحاد خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت : فرد 35 ساله ای در حین تیراندازی در عروسی براثر بی احتیاطی جان خود را از دست داد.

اتحاد خبر: سردار "خلیل واعظی" گفت: پس از دریافت گزارش تیرخوردگی در مراسم عروسی در روستای "دهرود علیا" از توابع شهرستان دشتستان بلافاصله تیم گشت انتظامی بخش" ارم" به محل مورد نظر اعزام شد.

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ وی افزود: برابر بررسی های اولیه مشخص شد  فرد 35 ساله ای به هویت "ع "شب گذشته در جشن عروسی با اسلحه ای که در دست داشته چندین نوبت اقدام به تیراندازی می کند.
وی افزود: زمانی که مهمانان در حال کادو دادن به عروس و داماد بودند این فرد اسلحه مسلح را کنار خودش گذاشته و سرگرم تماشای مراسم می شود.

 

سردار واعظی تصریح کرد: به گفته شاهدان، کودک خردسال این فرد که کنار پدرش ایستاده بود در حین بازی با اسلحه ماشه را فشار داده که با شلیک تیر سمت چپ گردن و مغز پدرش را متلاشی می کند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر با ابراز تاسف شدید از بروز این حادثه گفت: تنها راه موثر جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادث خونبار و فاجعه آمیزی همکاری همه جانبه مردم و صاحبان عروسی است.


وی بیان کرد: ضربات و لطمات روحی و روانی،  ترس و وحشت زنان و کودکانی که شاهد چنین حوادثی هستند جبران ناپذیر و به سختی قابل درمان خواهد بود.

 

سردار واعظی با بیان اینکه تحقیقات در مورد این حادثه ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: اسلحه مورد استفاده از نوع" برنو "و مجوز دار بوده که به وسیله پلیس توقیف شدکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/01/06 - 21:02
0
1
در جواب بزرگوار متن فوق ، کار شلیک اسلحه در جشن شادی زشت ، پلید و منفور نبوده و نیست. بلکه امروزه کسانی اسلحه به دست می گیرند که اصلا به اندازه پیشینیان ماهر در نگهداری،حمل و شلیک نیستند. تفنگداران قدیم عشایر و روستاییان افرادی ماهر و کارکشته در نگهداری ، حمل و شلیک اسلحه بودند . اما متاسفانه امروزی ها افرادی حواس پرت و کاهل در حمل ،نگهداری و شلیک هستند . بهتر است از کلمات بهتری استفاده کنیم و همه به اسلحه در مراسم شادی نه بگوییم تا عروسی دیگران یا خودمان را به عزا تبدیل نکنیم.
1398/01/04 - 12:53
1
0
شلیک تفنگ در مراسم عروسی کاری بسیار زشت و نادرست و منسوخ شده است که متاسفانه هنوز در بعضی مناطق انجام می گیرد ایندفعه دامن کسی که خود اتش بپا میکرد را گرفت نه بیچاره دیگری را باشد که دست از این کار زشت ،پلید و مشمئز کننده برداریم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین