امروز: پنجشنبه 06 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1397 - 20:57

اتحاد خبر:ساختمان اداری دهیاری دهقاید، طی مراسمی امروز ( ۲۸ اسفندماه) با حضور مسئولان شهرستانی و محلی و اقشار مختلف مردم افتتاح شد . به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،در این مراسم دکتر لقمان زاده، سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان، سرکارخانم دشتی بخشدار مرکزی  دشتستان، دهیاران روستاهای بخش مرکزی،  اعضای شورای اسلامی دهقاید...

اتحاد خبر:ساختمان اداری دهیاری دهقاید، طی مراسمی امروز ( ۲۸ اسفندماه) با حضور مسئولان شهرستانی و محلی و اقشار مختلف مردم افتتاح شد .به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،در این مراسم دکتر لقمان زاده، سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان، سرکارخانم دشتی بخشدار مرکزی  دشتستان، دهیاران روستاهای بخش مرکزی،  اعضای شورای اسلامی دهقاید ، دهیار و پرسنل دهیاری، فرماندهان پایگاه بسیج خواهران و برادران ، پرسنل کلانتری ۱۲ برازجان، سرپرست و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید، امام جمعه شهر سعدآباد، خانواده معظم و معزز شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند .

در آیین افتتاح این ساختمان، ابراهیم حیات داوودی ، رییس شورای اسلامی دهقاید طی سخنانی ضمن خوشامد گویی به حضار  و تشکر از حضور ایشان بیان کرد: دهقاید با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر همچنان با مدیریت روستایی اداره می شود و تبدیل وضعیت این روستا به شهر مهمترین خواسته شهروندان است . وی ادامه داد : تعریض و بهسازی ورودی دهقاید از سمت نظرآقا، احداث مخزن ذخیره آب و احداث پارک دهقاید از دیگر مطالبات به حق مردم شریف دهقاید است .

 دکتر لقمان زاده، سرپرست فرمانداری دشتستان در سخنانی ضمن تبریک به مردم شریف دهقاید گفت: نگاه به روستاها و تخصیص اعتبار به دهیاری ها در دولت تدبیر و امید بی نظیر  بوده است . وی ادامه داد : مطالبات به حق مردم شریف دهقاید از جمله اولویت های ما بوده و تبدیل وضعیت این روستا به شهر که مورد درخواست اغلب اهالی دهقاید می باشد از طریق دفتر سیاسی, انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری پیگیری خواهد شد.ایشان ضمن تشکر از  دهیار و اعضای شورای اسلامی دهقاید ابراز امیدواری کرد با پیگیری های بخشدار  مرکزی شاهد مرتفع شدن مشکلات این روستا باشیم .

مهندس میثم شاهینی، سرپرست دهیاری دهقاید در حاشیه این مراسم در گفتگو با اتحاد خبر گفت: ساختمان اداری دهیاری از مطالبات به حق مردم شریف دهقاید بوده که هم اکنون شاهد افتتاح این ساختمان می باشیم .وی افزود : این ساختمان در ۲ طبقه با اسکلت بتنی و زیر بنای ۶۴۰ متر مربع احداث گردیده است .
ایشان ادامه داد : جهت احداث این ساختمان در حدود ۱۲ میلیارد ریال هزینه گردیده که ۹ میلیارد ریال آن مربوط به احداث بخش سازه و ۳ میلیارد آن مربوط به هزینه تجهیزات آن بوده است .سرپرست دهیاری دهقاید ضمن تشکر از دهیاران و اعضای شوراهای ادوار گذشته افزود : دهیاری دهقاید از بدو تاسیس تاکنون فاقد ساختمان اداری بوده و افتتاح این ساختمان نقطه عطفی در این دهیاری خواهد بود .
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/12/29 - 08:05
0
1
مگه قرار نبود دهقائد به برازجان ملحق شود و شهرداری برازجان به دو منطقه تقسیم شود ؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین