امروز: پنجشنبه 06 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1397 - 09:52

اتحاد خبر: انتخابات هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر برگزار شد و اعضای جدید هیئت رئیسه برای دو سال آینده معرفی شدند.

اتحاد خبر: انتخابات هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر برگزار شد و اعضای جدید هیئت رئیسه برای دو سال آینده معرفی شدند.

هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب شدند

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ظهر دوشنبه در حاشیه این آئین گفت: در این انتخابات ۱۲۵ نفر از ۱۸۰ نفر واجد شرایط در انتخابات شرکت و منتخبان خود را از جمع ۱۰ نامزد این دوره انتخاب کردند.

 

محمدحسین زندویان ضمن تقدیر از مشارکت خوب گروه‌های نمایشی در این انتخابات اظهار داشت: پس از شمارش آرا جواد متین، محمد مظفری، لقمان بحرانی، قاسم تنگسیرنژاد و عبدالحمید شعرانی به ترتیب با ۸۴، ۷۹، ۷۹ و ۶۷ و ۶۳ رأی به عنوان هیئت‌رئیسه اصلی انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب شدند.

 

وی با اشاره به اینکه هیئت رئیسه جدید برای دو سال آینده تصدی انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر را به عهده خواهند داشت ادامه داد: همچنین فرید میرشکار و ابراهیم شاکری مطلق به ترتیب با ۵۵ و ۴۲ رأی اعضای علی‌البدل اول و دوم این انجمن انتخاب شدند.

 

زندویان گفت: حسین زارعی نیز با ۷۳ رأی به عنوان بازرس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

 

وی افزود: روح‌الله ایرجی و امیر کلاته نیز به عنوان ناظران انجمن هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این انتخابات حضور داشتند.

 

معاون هنری و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر یادآور شد: افراد منتخب به مدت ٢ سال مسئولیت امور انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر را عهده‌دار هستند.

 

وی گفت: هنرهای نمایشی یکی از هنرهای تأثیرگذار در بین افراد جامعه است که به دلیل اجرای زنده شور و هیجان خاصی را میان مخاطبان ایجاد می‌کند.

 

زندویان اظهار داشت: هنرمندان نمایش استان بوشهر با کمترین امکانات بیشترین دستاورد را به ارمغان آورده و همواره در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی موفقیت‌های متعددی را کسب کردند.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین