امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 اسفند 1397 - 09:30
با حضور وزیر دادگستری
اتحاد خبر: در آئینی با حضور وزیر دادگستری عملیات اجرایی طرح تولید متانول و زنجیره پایین دستی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا در شهرستان دیر آغاز شد.
اتحاد خبر: در آئینی با حضور وزیر دادگستری عملیات اجرایی طرح تولید متانول و زنجیره پایین دستی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا در شهرستان دیر آغاز شد.rn

 

عملیات اجرایی پتروشیمی متانول فاتح کیمیا دیر آغاز شدrn

 وزیر دادگستری بعد از ظهر یکشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی طرح تولید متانول و زنجیره پایین دستی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا، اظهار داشت: استان بوشهر مسیر توسعه خود را به خوبی آغاز کرده است و دولت هرچه در توان دارد به توسعه استان بوشهر کمک خواهد کرد.

سید علیرضا آوایی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا شهرستان دیر افزود: هر جا که بخش خصوصی برای سرمایه گذاری ورود کند دولت هم با در نظر گرفتن سایر شرایط کمک خواهد کرد.

 

وی با تاکید بر حمایت همه مسئولان از بخش خصوصی تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس که همه دشمنان دربرابر نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند حمایت از بخش خصوصی در راستای ایجاد کار و اشتغال در کشور یک وظیفه کلی است.

 

مدیر عامل پتروشیمی فاتح کیمیا دیر گفت: طرح تولید متانول و زنجیره پایین دستی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا در زمینی به وسعت ۱۳۰ هکتار اجرا خواهد شد.

 

حمید رضا صفری با بیان اینکه این پروژه در ۳ فاز اجرا خواهد شد، افزود: در مجموع برای این سه فاز ۱٫۵ میلیارد یورو هزینه خواهد شد که فاز اول آن ۱۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فاز دوم آن در سال آینده آغاز خواهد شد.

 

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه دیر نیز در این آئین با تاکید بر بکارگیری نیروهای بومی در پروژه پتروشیمی فاتح کیمیا شهرستان دیر گفت: با توجه به میزبانی مردمان خوب و خونگرم شهرستان دیر از صنایع پتروشیمی انتظار می‌رود که شرکت‌های مستقر در منطقه عزم بیشتر و جدی تری برای جذب نیروهای بومی داشته باشند.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین