امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1397 - 13:36
پس از حواشی روز گذشته:

اتحاد خبر: در پی حواشی ایجاد شده طی دو روز اخیر درخصوص جلسه غیر رسمی روز شهردار، کارگران و پرسنل ستادی و اجرایی شهرداری برازجان صبح امروز با حضور در ساختمان اداری شهرداری مراتب حمایت همه جانبه خود را از شهردار برازجان اعلام کردند. به گزارش اتحاد خبر، در این تجمع خودجوش که توسط شماری از کارگران بخش خدمات، فضای سبز و آتش نشانی ...

اتحاد خبر: در پی حواشی ایجاد شده طی دو روز اخیر درخصوص جلسه غیر رسمی روز شهردار، کارگران و پرسنل ستادی و اجرایی شهرداری برازجان صبح امروز با حضور در ساختمان اداری شهرداری مراتب حمایت همه جانبه خود را از شهردار برازجان اعلام کردند.


به گزارش اتحاد خبر، در این تجمع خودجوش که توسط شماری از کارگران بخش خدمات، فضای سبز و آتش نشانی شهرداری ترتیب داده شده بود، کارگران با در دست داشتن پلاکاردهایی از محمدحسن محمدی شهردار برازجان حمایت کرده، حواشی ایجاد شده را محکوم نمودند.

کارگران سپس در سالن اجتماعات شهرداری حاضر شدند و در جلسه ای صمیمی با شهردار و کادر اداری شهرداری حمایت مجدد خود را از محمدحسن محمدی اعلام کردند.


شهردار برازجان در این جلسه طی سخنانی ضمن عذرخواهی دوباره بخاطر اتفاقات پیش آمده در جلسه روز قبل، مجددا از کارگران و دیگر همکاران شهرداری بخاطر ابراز محبتشان قدردانی کرد.


وی گفت: هر انسانی یک روز به دنیا می آید و یک روز از دنیا می رود. آنچه از انسان برجای می ماند، چگونگی گذراندن فاصله زمانی بین تولد تا مرگ است و این همان چیزی است که باعث می شود بزرگمردانی مثل شهید باکری به عنوان اسوه و نمونه در تاریخ بمانند.


شهردار برازجان افزود: من خودم را از جمع کارگران زحمتکش شهرداری میدانم و هرگز خود را از شما جدا ندانسته ام و این را خود شما بهتر از هر کسی دیده اید و شاهدید چرا که اگر امروز با صلاحدید نمایندگان محترم شما در شورای شهر وظیفه خدمت به شهر و شهروندان بر عهده حقیر گذاشته شده، مشخص نیست فردا هم افتخار خدمت در این سمت را داشته باشم و هرگاه با نظر اعضای محترم شورا در این مسئولیت نباشم، به عنوان سرباز شهر و شهرداری در کنار شما در خدمت همشهریان عزیزم خواهم بود.
محمدحسن محمدی در پایان سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از حمایت کارگران محترم شهرداری از همه حاضران در جلسه خواست با توجه به قرار گرفتن در روزهای پرکار پایان سال و در آستانه عید نوروز به سر کار خود برگشته، با قدرت به کار خود ادامه دهند.

در همین راستا یکی از کارگران حاضر در گردهمایی روز شهردار به خبرنگار اتحاد خبر گفت: ما از آنجا که خود را میزبان می دانستیم و احترام مهمانان را واجب، خودمان روی زمین و در محوطه سالن نمازخانه نشستیم تا جا برای مهمانان باشد. 

وی با اظهار تاسف از جوسازی اخیر پیرامون عکس های منتشر شده افزود: شهردار برازجان انسانی متواضع و فارغ از هر گونه غرور و تکبر می باشد و همیشه ارتباطی دوستانه و از سر تواضع با کارگران دارد و این وصله ها به ایشان نمی چسپد. 

 

به گزارش اتحاد خبر، گرچه حواشی دو روز اخیر پیرامون شهرداری برازجان اتفاقی تلخ و گزنده بود؛ اما به نظر می رسد با اتفاقات امروز باید این مسئله را خاتمه یافته تلقی کرد و سوءتفاهم های پیش آمده را در آرامش پشت سر گذاشت.
طبق سنت هر ساله تا چند روز آینده برازجان میزبان شمار زیادی از گردشگران نوروزی است و لازم است همت و عزم عمومی بر مبنای استقبال شایسته از میهمانان نوروزی استوار گردد تا شاهد ارائه چهره ای مطلوب از هموطنانی باشیم که شهر ما را مقصد سفر نوروزی خود قرار می داند.
بدون شک میهمانان نوروزی، بهترین سفیران فرهنگ برازجان خواهند شد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/01/04 - 00:04
0
0
تشکر خالی فایده نداره ....از جیب مبارک خرج کارمندانت کن و دلجویی کن
1398/01/02 - 11:42
0
1
شهردار برازجان شخص فعال محترمی است : اما کارهای بزرگ را به افراد کوچک محول کرده است
1397/12/28 - 13:36
1
1
پیشنهاد من به شهردار محترم برلزجان این است که روز ۲۹ اسفند در مراسمی از تمامی پاکبانان محترم تقدیر و تشکر کند .
1397/12/28 - 09:35
1
1
درودبرجناب مهندس محمدی که بادرایت وانسانیت والای خویش نشان دادکه این هیاهوای بی ارزش باعث ازبین بردن اعتماد ودوستی بین ایشان وهمکارانش نمی شودایشان نشان دادن که نه قدرت نه میز ارزشی نداردولی انسانیت اصالت نشانه یک انسان کامل است درودبرکارگران وهمکاران ایشان که دانستن نمی توان بین دوبرادررااین چنین ازهم جداکردهرکسی لیاقت مدیربودن راندارد ان کسی لیاقت داردکه بااصالت باشد ونوکیسه نباشددنیادیده باشدوچشم ودل بیناداشته باشداین همه مواردهمه دروجودمهندس محمدی نهفته است که یک انسان بزرگ وکامل است درودبرمدیران باارزش ومردم دار
1397/12/27 - 10:43
1
1
این جوسازی ها و شیطنت های رسانه ای ذره ای از محبوبیت و شخصیت بالای جناب مهندس محمدی شهردار خدوم و پرتلاش برازجان کم نمی کند و کسی را که خداوند بالا برده تمام خلایق هم جمع شوند نی توانند او را کوچک کنند .چرا که دست خداوند بالاترین دستهاست
1397/12/26 - 19:56
2
3
تشکر از سایت مردمی اتحاد خبر
1397/12/26 - 17:45
1
7
امروزشهربرازجان مردی رودرخوداحساس میکنه که ازجنس مردمه.امروز برازجان دراوج شکوفایی خود قراردارد.این هجمه بابت کدامین گناه.خداخودش بفریادمردم این شهربرسه .جناب محمدی محبوبترین شهردارادواربرازجان است.بگذارید به کارخودش ادامه بده.
1397/12/26 - 17:02
1
6
بدون شک مهندس محمدی شهردار پرتلاش برازجان مردمی ترین متواضع ترین مدیر اجرایی تاریخ این شهر هستش وبایستی همه در برابر عده ای مغرض و بدخواه از ایشان حمایت کنیم.
1397/12/26 - 16:42
2
5
احسنت بر شهردار که خطای خود را پذیرفت و معذرت خواهی کرد.سایر اعضا حاضر در آن جلسه هم باید عذرخواهی کنند.
1397/12/26 - 14:15
1
7
درود بر شما
آفرین به معرفت کارگران والامقام شهرداری و همچنین شهردار و شورای شهر برازجان
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین