امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1397 - 11:52

اتحاد خبر: همزمان با آغاز سفر رئیس جمهور به عسلویه و کنگان صبح امروز  عملیات اجرایی آب‌شیرین‌کن، در شهرهای دشتستان با حضور وزیر نیرو، آغاز شد.

اتحاد خبر: همزمان با آغاز سفر رئیس جمهور به عسلویه و کنگان صبح امروز  عملیات اجرایی آب‌شیرین‌کن، در شهرهای دشتستان با حضور وزیر نیرو، آغاز شد.

بوشهر| ساخت آب‌شیرین‌کن در شهرهای دشتستان آغاز شد

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح‌های آب‌شیرین‌کن در دشتستان با بیان اینکه منابع آب آشامیدنی استان بوشهر در دیگر استان‌ها قرار دارد اظهار داشت: در این راستا و برای تامین آب مورد نیاز استان طرح‌های شیرین سازی آب دریا در دستور کار قرار گرفته است.

عبدالحمید حمزه‌پور از آغاز  طرح  آب‌شیرین‌کن وحدتیه دشتستان خبر داد و بیان کرد: این پروژه با همکاری بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری  192 میلیارد ریال آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه این پروژه دو شهر دالکی و وحدتیه و 24 روستا با جمعیت 35 هزار نفر تحت پوشش قرار می‌دهد خاطر نشان کرد: مدت زمان ساخت طرح  آب‌شیرین‌کن وحدتیه دشتستان یک سال است.

 

حمزه‌پور افزود: 50 درصد از ظرفیت این آب‌شیرین کن در نیمه نخست سال آینده و بقیه تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از ساخت آب‌شیرین‌کن آب‌پخش و سعدآباد در دشتستان خبر داد و تصریح کرد: این پروژه با ظرفیت روزانه تولید 8500 متر مکعب آب از سوی بخش خصوصی  24 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین