امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1397 - 10:55
رئیس سازمان مدیریت بوشهر:

اتحاد خبر:  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در سال جاری برای رفع مشکل آب این استان ۴۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.رضا عوض پور عصر سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی اظهار داشت: این اعتبارات در زمینه‌های سد سازی، حفر چاه، توسعه و نوسازی شبکه و غیره هزینه می‌شود وی با بیان اینکه...

 

اتحاد خبر:  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در سال جاری برای رفع مشکل آب این استان ۴۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

 

 رضا عوض پور عصر سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی اظهار داشت: این اعتبارات در زمینه‌های سد سازی، حفر چاه، توسعه و نوسازی شبکه و غیره هزینه می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تاکنون بخشی از این اعتبارات تخصیص یافته است، افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر آب یکی از مهمترین دغدغه و چالش در سطح کشور است امسال توجه جدی به آن صورت گرفته است.

 

عوض پور بیان کرد: در سال آینده نیز هیچ محدویتی برای رفع مشکل آب در سطح استان وجود ندارد و در جهت رفع مطالبات مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزیم.

 

وی با بیان اینکه طرح‌های آبخیزداری در سطح شهرستان تقویت می‌شود، خاطر نشان کرد: تلاش داریم برای گلخانه‌های استان تسهیلات کم بهره پرداخت کنیم.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر از نهایی شدن سند آمایش استان خبر داد و گفت: بزودی از این سند در مرکز کشور دفاع خواهیم کرد و در این سند بایدها و نبایدهای استان استخراج شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه منظر شهرهای استان در ایام نوروز تغییر می‌کند، تصریح کرد: در سال آینده علی رغم همه مشکلات چشم انداز خوبی برای استان پیش بینی شده است.

 

 

 

 

 

مهر

 

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین