امروز: جمعه 02 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 اسفند 1397 - 15:59
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف

اتحاد خبر-ارنک باشی : چندی قبل یکی از آشنایان  در صحرا  کار می کرده که می بیند دو خر نر با هم دعوایشان شده . خر اولی با لگد  به پهلوی خر دومی می زده ، این یکی هم  با دندان  گوش آن یکی را گاز می گرفته . خلاصه  سر و کله  خرها  به شدت خونین و مالین  شده بود . این آشنای ما که آدم خوش قلب و دل رحمی است، دلش به حال خر...

خر  انگشت خوار

*ارنک باشی:

چندی قبل یکی از آشنایان  در صحرا  کار می کرده که می بیند دو خر نر با هم دعوایشان شده . خر اولی با لگد  به پهلوی خر دومی می زده ، این یکی هم  با دندان  گوش آن یکی را گاز می گرفته . خلاصه  سر و کله  خرها  به شدت خونین و مالین  شده بود . این آشنای ما که آدم خوش قلب و دل رحمی است، دلش به حال خرها می سوزد و می رود آنها را از هم جدا کند .

 

در گیر و دار جدا کردن ، ناگهان یکی از خرها  دست آن بنده ی خدا  را  با  دندانهایش می گیرد و انگشتانش را می جود ... کار به بیمارستان و بخیه و پانسمان می کشد اما افاقه نمی کند و مرد مِنجی کار ، یک بند انگشتش قطع یا به قول خودش "خرخور" می شود .

 

این موضوع را نوشتم که بگویم  هرگز در دعوای دو خر دخالت نکنید حتی اگر قصدتان میانجی گری و نیتتان خیر باشد خصوصا اگر  طرفین دعوا خرهای آدم نما باشند  جالب اینکه مدتی بعد یک نفر از این بنده ی خدا  پرسیده بود : دستت چطوره ؟

 

جواب داده بود : شکر خدا بد نیستم فقط وقتی سرم رو می خارونم احساس می کنم سِرُم سیلاغِه ( احساس میکنم سرم سوراخ است )کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» پروانه کار بنده [حدود 10 روز قبل]
» مرغ [حدود 10 روز قبل]
» هُم عروس+ فایل صوتی [بيش از 2 سال قبل]
» کمال همنشین [بيش از 3 سال قبل]
» عکس/ گاف در سریال «مادرانه» [بيش از 6 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین