امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 اسفند 1397 - 16:59
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف

اتحاد خبر-ارنک باشی : چندی قبل یکی از آشنایان  در صحرا  کار می کرده که می بیند دو خر نر با هم دعوایشان شده . خر اولی با لگد  به پهلوی خر دومی می زده ، این یکی هم  با دندان  گوش آن یکی را گاز می گرفته . خلاصه  سر و کله  خرها  به شدت خونین و مالین  شده بود . این آشنای ما که آدم خوش قلب و دل رحمی است، دلش به حال خر...

خر  انگشت خوار

*ارنک باشی:

چندی قبل یکی از آشنایان  در صحرا  کار می کرده که می بیند دو خر نر با هم دعوایشان شده . خر اولی با لگد  به پهلوی خر دومی می زده ، این یکی هم  با دندان  گوش آن یکی را گاز می گرفته . خلاصه  سر و کله  خرها  به شدت خونین و مالین  شده بود . این آشنای ما که آدم خوش قلب و دل رحمی است، دلش به حال خرها می سوزد و می رود آنها را از هم جدا کند .

 

در گیر و دار جدا کردن ، ناگهان یکی از خرها  دست آن بنده ی خدا  را  با  دندانهایش می گیرد و انگشتانش را می جود ... کار به بیمارستان و بخیه و پانسمان می کشد اما افاقه نمی کند و مرد مِنجی کار ، یک بند انگشتش قطع یا به قول خودش "خرخور" می شود .

 

این موضوع را نوشتم که بگویم  هرگز در دعوای دو خر دخالت نکنید حتی اگر قصدتان میانجی گری و نیتتان خیر باشد خصوصا اگر  طرفین دعوا خرهای آدم نما باشند  جالب اینکه مدتی بعد یک نفر از این بنده ی خدا  پرسیده بود : دستت چطوره ؟

 

جواب داده بود : شکر خدا بد نیستم فقط وقتی سرم رو می خارونم احساس می کنم سِرُم سیلاغِه ( احساس میکنم سرم سوراخ است )کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» خودکار بیک [حدود 20 ساعت قبل]
» مهمان حبیب خدا [حدود 21 ساعت قبل]
» هیئت حل اختلاف [حدود 23 ساعت قبل]
» ترامپ [حدود 22 ساعت قبل]
» شی [حدود 19 ساعت قبل]
» قلی خان (22) [بيش از 4 سال قبل]
» انتخابات زودرس [حدود 8 روز قبل]
» زنگ انشا [حدود 8 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین