امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 اسفند 1397 - 09:44
اتحاد خبر: در جلسه مورخ 97/12/13 پیرامون موضوع تغییر و تحول قطعی مجموعه ی دهکده  گردشگری بوشهر، جلسه ای به ریاست استاندار بوشهر در شهرستان عسلویه تشکیل شد. در این جلسه که شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر، معاون امور عمرانی استانداری بوشهر و نیز مدیریت شرکت هلدینگ خلیج فارس و شورای راهبردی به نمایندگی دکتر ربیعی و...
اتحاد خبر: در جلسه مورخ 97/12/13 پیرامون موضوع تغییر و تحول قطعی مجموعه ی دهکده  گردشگری بوشهر، جلسه ای به ریاست استاندار بوشهر در شهرستان عسلویه تشکیل شد. در این جلسه که شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر بوشهر، معاون امور عمرانی استانداری بوشهر و نیز مدیریت شرکت هلدینگ خلیج فارس و شورای راهبردی به نمایندگی دکتر ربیعی و دکتر یاسری دبیر محترم شورای راهبردی پتروشیمی ها مستقر در عسلویه، حضور داشتند پس از بحث و بررسی و کارشناسی لازم پیرامون تحویل و تحول قطعی مجموعه ی دهکده گردشگری با تنظیم و امضاء صورتجلسه، مجموعه ی دهکده گردشگری بوشهر به صورت قطعی تحویل شهرداری بندر بوشهر گردید.
دکتر امیری شهردار بندر بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد و مساعدت و حمایت های همه جانبه جناب آقای عبدالکریم گراوند استاندار محبوب بوشهر و هیات محترم همراه و همچنین فرماندار محترم شهرستان عسلویه و شرکت هلدینگ خلیج فارس و سایر حاضرین در این جلسه ، اظهار داشت : بی شک دهکده گردشگری بوشهر ایده ای بسیار جالب و جذاب است که با تلاش و پیگیری مجدانه استاندار محترم بوشهر، تاکنون فاز اول آن به بهره برداری رسیده و با بهره برداری مناسب و بهینه ، ظرفیت جدیدی برای گردشگری ساحلی در شهر بوشهر فراهم گردیده است در حالی که سالهای سال مردم بوشهر برای گردش و تفریح به ویژه استفاده از دریا ، به مناطق محدودی از سواحل شهر نظیر خیابان ساحلی و یا ساحل بندرگاه دسترسی داشتند ، اکنون دهکده گردشگری ظرفیت تازه ای به فضاهای تفریحی مرکز استان می افزاید .


دکتر امیری با بیان اینکه استان بوشهر دارای طولانی ترین مرز دریایی با خلیج فارس می باشد ، تصریح کرد : این ظرفیت ساحلی سبب شده که قابلیت های سرمایه گذاری ویژه ای برای استان بوشهر فراهم شود که در همین جا از سرمایه گذاران علاقمند به این موضوع دعوت به همکاری میشود .

وی افزود : کل مجموعه ی دهکده گردشگری 85 هکتار و دارای 4 فاز با رویکرد توسعه تفریح های آبی و ساحلی است که فاز اول آن در سالهای گذشته به بهره برداری اولیه رسیده ولی در حال حاضر نیاز به انجام یک سری اقدامات دارد که با تلاش و همت مضاعف همکارانم در خانواده بزرگ شهرداری بندر بوشهر و بسیج همه امکانات موجود و البته حمایت و همراهی سایر دستگاه ها ، به یاری خداوند متعال بتوانیم در طول ایام نوروز امسال ، شاهد حضور چشمگیر گردشگران به ویژه مسافران نوروزی در این دهکده باشیم .دکتر امیری در پایان گفت : با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و تجربه سالهای قبل و خیل عظیم گردشگران و مسافران نوروزی ، مقدمات و برنامه ریزی های لازم در جهت ایجاد و توسعه فضاهای خدمات عمومی ،امنیتی ، بهداشتی ، انتظامی ، رفاهی ، ایمنی و ... انجام و در دستور کار شهرداری بندر بوشهر قرار گرفته است .


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین