امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 اسفند 1397 - 13:15
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف

اتحاد خبر-پارسا : چند وقت بود به دلیل اختلاف شدید با صابر اکبری و مدیرمسئول اتحاد شمال، قصد داشتم از صفحه جاروف استعفا دهم. ولی این خیر کار ندیده محمد جواد باعث شد معنی استعفا به کلی عوض شود.آخر بگو عاقبت بخیر وقتی می خواهی بروی، خوب برو؛ چرا شُل کن سفت کن می کنی؟! بالاغیرتا در این دولت همه چیز دیده بودیم الا استعفای...

شُل کن سفت کن ظریف

 *پارسا:


چند وقت بود به دلیل اختلاف شدید با صابر اکبری و مدیرمسئول اتحاد شمال، قصد داشتم از صفحه جاروف استعفا دهم. ولی این خیر کار ندیده محمد جواد باعث شد معنی استعفا به کلی عوض شود.

 

آخر بگو عاقبت بخیر وقتی می خواهی بروی، خوب برو؛ چرا شُل کن سفت کن می کنی؟! بالاغیرتا در این دولت همه چیز دیده بودیم الا استعفای اینستاگرامی و مجازی. تازه با اون گرافیک شَلَم شوربا.  الان این مدل استعفا را باب کردی من چگونه به آقای صابر اکبری اطلاع دهم که می خواهم از صفحه جارو استعفا دهم ؟

 

مگه آقا صابر اینستاگرامِ داره؟ تنها گوشی مدیر اتحاد شمال، گوشی یازده دوصفر هست. برادر ارزشمندی که با خانم اشتون و موگرینی  رو در رو حرف می زنی البته با رعایت موازین شرعی، آیا نمی توانی به چشمهای رئیس‌جمهور زل بزنی و بگویی از فردا من وزیر نیستم؟! درست است جذابیت اشتون و موگرینی برای فیس تو فیس بیشتر از رئیس جمهور است اما برای یک بار مزه تلخ فیس تو فیس ریس جمهور را باید کشید. حداقل شما هم مثل مردم یکبار تلخی را تحمل کنید.

 

جناب آقای ظریف اگر میخواستی بروی، خب میرفتی چرا برگشتی؟ به ضرس قاطع بالای ۵ مورد در همین گینه بیصحابو، مدیرانی سراغ داشتم که می خواستند استعفا دهند. از  مدیران اداره دو حرفی و سه حرفی گرفته تا مدیر اداری چند جمله ای. همه می خواستند استعفا دهند که با خُنُک بازی شما اینها هم بیخیال شدند.

 

حالا چگونه اینها بروند؟ کرسی مدیریت هم که تیپای اتوماتیک ندارد که آنها را تیپایی کند. خب پدر بیامرز اگر رئیس جمهور مهمان دعوت کرده و شما در آن جلسه نبودی، حتما دلیل محکمی داشته. حتما نمی خواستند باشی.

 

حتما دوستت نداشته. حتما موقعی که با اشتون و موگرینی جلسه داشتی رییس جمهور را دعوت نکردی. حالا بقول ظریفی : آردیش!؟ (همون خاردیش خومونه). به همین سوی چراغ قسم چندبار همین دبیر صفحه جاروف (که از همان علی برکت الله هست) عبدالمالک امراللهی و صابر اکبری مدیر اتحاد شمال( که اتفاقا علی برکت الله تر از اون هست) جلسه داشتند ولی هیچ کدام از بچه های تحریریه جاروف را دعوت نکردند. مگر ما استعفا دادیم؟! به جان خودم به همین جاروف قسم آخرین بارت باشه، که سریعاً به جای استعفا از کابینه بیرونت می‌کنند توی این اوضاع اقتصادی که مردم محتاج شغل هستند، خودت گرفتار میشی. اخه نون زن و بچه ت را کی میده؟ گفته باشمکانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» تکیه کلام [حدود 5 ساعت قبل]
» لیگ برتر [حدود 4 ساعت قبل]
» شوخی با مسئولین [حدود 5 ساعت قبل]
» شوخی با مسئولین [حدود 2 روز قبل]
» ملخ [3 ماه قبل]
» رانندیی+ فایل صوتی [بيش از 3 سال قبل]
» مُستِراو [حدود 27 روز قبل]
» به سوی یلدا [بيش از 5 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین