امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 اسفند 1397 - 10:30
در جلسه شورای مرکزی مجمع اصلاح طلبان دشتستان مصوب شد:

اتحاد خبر: جلسه هم اندیشی ماهانه مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان با حضور بیش از 30 عضو شورای مرکزی این مجمع، در شهر وحدتیه برگزار گردید. مجمع اصلاح طلبان ضمن اظهار نگرانی بابت ردصلاحیت احتمالی کاندیداهای اصلاح طلب، مقرر شد در انتخابات مجلس آینده نیز مشارکت فعال نموده و از خیرالموجودین کاندیداهایی که از فیلتر شورای نگهبان عبور...

اتحاد خبر: جلسه هم اندیشی ماهانه مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان با حضور بیش از 30 عضو شورای مرکزی این مجمع، ششم اسفند ماه 97 به میزبانی اصلاح طلبان شهر وحدتیه برگزار گردید.

به گزارش اتحاد خبر؛ در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام حاج شیخ حسین رزمجو طی سخنانی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، مبحثی کوتاه در خصوص فضایل اخلاقی ارایه داد و همگان را به خودسازی و تقوای الهی سفارش کرد.

 

 

در ادامه این جلسه اکبر صابری رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان، طی سخنانی سال 98 را سالی سرنوشت ساز و مهم برشمرد که در کنار ادامه تحریم ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ایران، از ابتدای سال جدید بحث انتخابات مجلس داغ تر خواهد شد و ضروری است مجمع اصلاح طلبان به عنون یک تشکل تاثیرگذار استراتژی و برنامه های خود را برای ورود به این موضوع مهم مشخص نماید.

اکبر صابری در ادامه سخنان خود خواستار فعال تر شدن مجمع در مسایل و مشکلات مبتلابه مردم شد و گفت: گرچه از سوء تدبیر و ضعف دولت در مشکلات اقتصادی پیش آمده نمی توان چشم پوشی کرد اما نقش دلواپسان تندرو که برای لغو برجام و در نتیجه برگشت تحریم ها تلاش کردند و اکنون نیز همه همت خود را برای موفق نشدن دولت در اداره امور را نباید نادیده گرفت.

 

رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان افزود: مشکلات پیش آمده در معیشت و اقتصاد ایران ناشی از خصومت ها و دشمنی های آمریکا با انقلاب اسلامی از یک طرف و کارشکنی ها و جوسازی های رقیبان سیاسی دولت در داخل و همچنین ضعف خود دولت در تدبیر امور می باشد که لازم است مسئولان تا دیرتر نشده فکری عاجل نمایند و مردم را از این وضع نجات دهند.

 

 

 سخنگوی مجمع اصلاح طلبان دشتستان نیز در خصوص مصوبات و نتایج این جلسه گفت: پس از دو نطق آقایان رزمجو و صابری، مجمع وارد دستور شد و استراتژی اصلاح طلبان شهرستان در خصوص نقد عملکرد دولتمردان و مسئولان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در نهایت مقرر شد مجمع اصلاح طلبان فعال تر از گذشته در کنار تقدیر از عملکرد مطلوب دولتمردان کشور و مدیران استانی و شهرستانی، در صورتی که مسئولان عملکرد نامطلوبی نیز داشته باشند، انتقادات خود را با صدور بیانیه هایی به اطلاع مردم و مسئولان برساند. 

 

سید حسن لواسانی فرد افزود: دومین دستور جلسه راهبرد مجمع در خصوص نحوه حضور و مشارکت در انتخابات آینده مجلس بود که بحث مفصلی صورت گرفت و اعضای مجمع نقطه نظرات خود را بیان داشتند و در پایان با جمع بندی نظرات، ضمن اظهار نگرانی بابت ردصلاحیت احتمالی کاندیداهای اصلاح طلب، مقرر شد مجمع در انتخابات مجلس آینده نیز مشارکت فعال نماید و از خیرالموجودین کاندیداهایی که از فیلتر شورای نگهبان عبور می نماید حمایت شود. در همین راستا مقرر شد مجمع فضای انتخابات و همچنین فعالیت های کاندیداهای انتخاباتی را رصد نموده تا در موعد مقرر بتواند بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

سخنگوی مجمع اصلاح طلبان دشتستان تاکید کرد این مجمع فعلا از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند و بعد از ثبت نام کاندیداها، مجمع اصلاح طلبان با برگزاری جلسات کارشناسی و مشورت با فعالان اصلاحات شهرستان تصمیم لازم را اتخاذ و به همگان اطلاع رسانی خواهد شد.


در پایان مقرر شد راهکارهای وحدت اصلاح طلبان شهرستان و همچنین رصد عملکرد و تغییرات مدیریتی استان و شهرستان در جلسه آینده به بحث گذاشته شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/12/08 - 20:37
0
2
جدی میگم،خوش بحالتون.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین