امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 بهمن 1397 - 11:20
نگرخواهی اتحاد خبر در خصوص عملکرد ارسلان زارع فرماندار سابق دشتستان (3)

اتحادخبر- محسن صدیق: بسیاری بر این باورند که فرماندار انسانی خوش مشرب، خنده رو، خوش اخلاق و شیک پوش میباشد.  آیا موارد فوق دال بر موفقیت و کاردانی است؟. معضل آب و  مسکن مهر یک مشکل اساسی در دولت فعلی میباشد و مختص یک شهر خاص نیست اما علی رغم شرایط موجود در بسیاری از شهرهای کشور مسکن مهر به سرانجام رسید...

فرماندار نقدپذیر/ عملکرد ضعیف در حوزه عمرانی، آب و مسکن مهر

محسن صدیق:

قبل از نگارش چند نکته ، برای دکتر ارسلان زارع در منصب جدید آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

نقاط مثبت :

- حضور و حمایت از مراسمات و مناسبتهای فرهنگی، اجتماعی ورزشی...

- تعامل با کنشگران و فعالان مدنی و اجتماعی

- تحمل بسیار خوب در باب نقدپذیری

نقاط منفی :

بسیاری بر این باورند که فرماندار انسانی خوش مشرب ، خنده رو ، خوش اخلاق و شیک پوش میباشد.  آیا موارد فوق دال بر موفقیت و کاردانی است؟ آیا تکیه بر ویژگی های طبیعی و ذاتی فردی به معنای کاردانی و رضایت شهروندی میباشد؟ چنین کاریزمایی میتواند عاملی باشد جهت نحوه مؤثر در ارتباط ،  اما بدون شک کافی نمی باشد و ملاک و معیار یک مدیر موفق نیست.


عده زیادی از فعالان مدنی بر این باورند که ایشان با اصحاب رسانه ، فعالان مدنی ، خبرنگاران... و مطالبه گران اجتماعی ارتباط خوبی برقرار نموده و این امر صرفا در دوران تصدی دکتر زارع رقم خورده ، در صورتی که چنین فضایی صرفا به دلیل قدرت شبکه های اجتماعی در سالهای اخیر بوده است و کما اینکه مختص شهر برازجان به تنهایی نمی باشد.


سبک مدیریتی به شیوه کدخدا منشنانه اگر از سویی توانسته فضایی نسبتا آرام ایجاد نماید. هر چند بسیاری از انتصابات و نحوه برگزاری انتخابات حواشی وجود داشته است. از سویی دیگر و غافل از اینکه بسیاری از همین مطالبه گران و فعالان مدنی به جای مطالبه گری به بلندگوی خبری فرماندار تبدیل شده اند.


بدون شک در این دوره پنج ساله از حیطه جذب بودجه برای شهرستان در حوزه عمرانی میتوان به عنوان ضعیف ترین حوزه کاری و عملکرد فرماندار شهرستان دشتستان نام برد.


بعنوان مثال عموم شهروندان بر این اشراف دارند که معضل آب و  مسکن مهر یک مشکل اساسی در دولت فعلی میباشد و مختص یک شهر خاص نیست اما علی رغم شرایط موجود در بسیاری از شهرهای کشور مسکن مهر به سرانجام رسید.  البته در حوزه عمرانی و ضعف در این خصوص بسیار میتوان نوشت از ورودی های شهر برازجان گرفته تا دهکده گردشگری.....


در پایان ضمن قدردانی از روحیه نقدپذیری فرماندار پیشین امید است که فرماندار جدید ضمن تعامل و ارتباط حسنه با شهروندان و اصحاب رسانه وقت و انرژی خود را بیشتر صرف جذب بودجه های عمرانی شهر نماید و در اسرع وقت بطور جد پیگیر معضل مسکن مهر باشد که اکنون نزدیک به ده سال همچنان لاینحل مانده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/12/01 - 01:06
0
0
دکتر زارع صادقانه به مردم خدمت کرد.
1397/11/29 - 16:12
1
0
احسنت بر آقا جواد
1397/11/29 - 15:23
0
2
بزرگترین نقطه ضعف فرماندار سابق عملکرد ضعیف در حوضه عمرانی بود به گونه ای که بعد از گذشت چندین سال هنوز مسئله مسکن مهر برازجان و راههای ورودی شهر مسئله آب و خواسته های بحق هنرمندان برای ساخت پلاتو یا نگار خانه بی نتیجه ماند امیدوارم فرماندار آینده تمرکز خود را بیشتر بر حوضه عمرانی وتکمیل طرحهای نیمه کاره قرار دهد.
1397/11/29 - 14:42
0
0
این اظهار و نظر صادقانه بود
1397/11/29 - 13:54
1
4
ارسلان زارع کاری برای دشتستان نکرد . اینقدر تعریف و تمجید از زارع نکنید. از برازجونیها بپرسید تا به شما بگویند در حد فرمانداری نبود . تایید یادت نره.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین