امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 بهمن 1397 - 13:46

اتحاد خبر: محمود دولت‌آبادی، نویسنده مطرح کشورمان از انتشار کتاب "عبور از خود؛ از سرگذشت" خبر داد.

اتحاد خبر: کتاب "عبور از خود؛ از سرگذشت" جدیدترین اثر مجوز گرفته محمود دولت‌آبادی است که به زودی از سوی نشر چشمه منتشر خواهد شد.

انتشار کتاب سرگذشت دولت‌آبادی پس از ۱۲ سال

به گزارش ایبنا؛ محمود دولت‌آبادی در توضیح این کتاب گفت: این کتاب، داستانی نیست و حدود 10-12 سال پیش برای مجوز به وزارت ارشاد ارسال شده است که بالاخره امسال و بعد از یک دهه مجوز انتشار گرفته و قرار است که به زودی از سوی نشر چشمه راهی بازار نشر شود.

وی ادامه داد: در این کتاب به مسائل مبتلا به ادبیات پرداخته‌ام و در آن چند مصاحبه نیز آمده است؛ اما اینکه موضوع آن دقیق چیست، چیزی در خاطرم نیست و این به آن دلیل است که زمان زیادی از نگارش آن گذشته است. در این کتاب سرگذشتی آمده که درباره اتفاقاتی است که به سر من و زندگی‌ام آورده‌اند و گویا قبول این حرف‌ها و اجازه انتشار آن تا مدت‌ها برای دوستان سخت بوده است.

خالق "کلیدر" با اشاره به یکی از مصاحبه‌های این کتاب اظهار کرد:‌ در این کتاب یک مصاحبه درباره آقای طالقانی آمده است؛ فردی که من مدتی در زندان‌های سواک با او هم‌سلول بوده‌ام و خاطراتی زیادی از او دارم.

بهرنگ کیائیان، مدیر دفتر نشر "نشرچشمه" نیز درباره این کتاب گفت: کتاب "عبور از خود؛ از سرگذشت" سرگذشتی از آقای دولت‌آبادی است که در قالب چند مصاحبه و چند مطلب گسسته از هم تهیه شده است. استاد دولت‌آبادی این مطالب را سال‌های پیش گردآوری کرده و بعد از ویرایش برای چاپ به نشر چشمه سپرده بود که بعد از مدتی مجوز گرفته است. عمده مطالب این کتاب به زمانی برمی‌گردد که آقای دولت‌آبادی (پیش از انقلاب) در زندان بوده‌اند.

انتشار کتاب سرگذشت دولت‌آبادی پس از ۱۲ سال

کتاب کتاب "عبور از خود؛ از سرگذشت"، اثر محمود دولت‌آبادی در 120 صفحه و به‌بهای 16هزار تومان از سوی نشرچشمه راهی بازار نشر خواهد شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین