امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 بهمن 1397 - 00:22
در آیین کلنگ زنی پروژه تالار شهر برازجان:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه شهردار برازجان در تسریع روند ساخت این پروژه همت نماید، گفت: نیمی از اعتبار موردنیاز این پروژه را با کمک فرمانداری دشتستان تامین خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،گراوند افزود: من این همت را در شهردار برازجان و این ظرفیت را از مدیریت ایشان می بینم که در یک سال چنین مجموعه ای را آماده نمایند. این سالن نیاز ...

اتحاد خبر-زهره عرب: استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه شهردار برازجان در تسریع روند ساخت این پروژه همت نماید، گفت: نیمی از اعتبار موردنیاز این پروژه را با کمک فرمانداری دشتستان تامین خواهیم کرد.

 


گراوند: نیمی از اعتبار تالار شهر را استانداری تامین می کند
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،گراوند افزود: من این همت را در شهردار برازجان و این ظرفیت را از مدیریت ایشان می بینم که در یک سال چنین مجموعه ای را آماده نمایند. این سالن نیاز شهرستان دشتستان و شهر برازجان است، لذا از استانداری و معاونت عمرانی برای احداث آن تخصیص صد درصد اعتبار می دهیم، می خواهم در آخر این را بگویم که ما می توانیم.

سعادت: پیمانکار این پروژه کیفیت و سرعت را مدنظر قرار دهد

 


محمدباقر سعادت، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت این مجموعه فرهنگی عنوان کرد: دو خواهش از پیمانکار محترم دارم، کاری که در اینجا انجام می دهند ماندگار باشد و از خود انرژی و مایه بگذارند تا کار متوقف نشود. من آقای دانشیان را از گذشته می شناسم و در سلامت ایشان هیچگونه تردیدی ندارم، می خواستم کیفیت و سرعت را تذکر دهم که در کیفیت کار تردید ندارم ولی امیدوارم سرعت را مدنظر قرار دهند.

محمدی: سعی داریم در کمترین زمان ممکن این مجموعه را به بهره برداری برسانیم

شهردار برازجان در آیین آغاز عملیات اجرایی ساختمان مجموعه فرهنگی و آمفی تئاتر این شهر گفت: امروز مفتخریم که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در شهرداری برازجان تعداد 25 پروژه با اعتباری بالغ بر 9.5 میلیارد تومان را افتتاح می کنیم.محمدحسن محمدی با بیان اینکه احداث این مجموعه خواسته دیرینه مردم برازجان است، ابراز داشت: آغاز عملیات مجموعه تئاتر شهر یا سالن همایش مجموعه فرهنگی هنری را با تاکید و حمایت استانداری بوشهر، خصوصا دکتر ستوده و از محل اعتبارات داخلی و ارزش افزوده -که مبلغ 2.5 میلیارد تومان را به فاز اول این پروژه اختصاص داده ایم،- آغاز می نماییم.

وی اضافه کرد: برای طراحی این مجموعه از مهندسین و طراحان بومی شهرمان استفاده شده است و سعی داریم که در کمترین زمان ممکن این خواسته به حق مردم را به اتمام رسانده و بهره برداری نماییم. ان شالله که در دهه فجر سال آینده این مجموعه افتتاح شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/11/22 - 12:41
0
0
بهترین شهردار برازجان تا به اینجا خودتی جناب محمدی
تو بهترینی
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین