امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 بهمن 1397 - 14:19
به همّت اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان؛

اتحاد خبر: کارگاه آموزشی مدیریت مالی و اقتصادی جوانان به همّت اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان و به شکل رایگان پنجشنبه 18 بهمن ماه در سالن اجتماعات شهرداری برازجان برگزار گردید. به گزارش "اتحاد خبر"؛ مدیرعامل کانون همیاران جامعه آرمانی ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر و تسلیت شهادت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: نقش سمن ها ...

اتحاد خبر-زهره عرب: کارگاه آموزشی مدیریت مالی و اقتصادی جوانان به همت اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان و به شکل رایگان ساعت 9 صبح پنجشنبه 18 بهمن ماه در سالن اجتماعات شهرداری برازجان برگزار گردید.

به گزارش "اتحاد خبر"؛ مدیرعامل کانون همیاران جامعه آرمانی ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر و تسلیت شهادت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: نقش سمن ها تاثیرگذاری آنان در جامعه هدف خود است و تاثیرگذاری سمن هایی که بدون حاشیه های سیاسی و اقتصادی فعالیت دارند به سزا است.

وی افزود: همیاران جوان از سال ۱۳۷۸ تا به امروز فعالیت داشته و برنامه های ترویجی و آموزشی را سرلوحه خود قرار داده است، همیاران جوان امروز مفتخر است که در ماه آینده جشنواره ملی داستان نویسی پرراس را در شهر برازحان برگزار می نماید. جشنواره ای که توانسته در سطح ملی شهر برارحان را یک برند ادبی معرفی نماید و با جشنواره های ادبی معتبر کشور رقابت کرده و ار نظر محتوایی و تعداد داستان جزو اولین ها در کشور باشد.

در ادامه قائدی از همکاری انجمن های زمین پاک و کانون پژوهشگران جوان، فرهنگسرای کارآفرینی شهرداری، اداره فرهنگی شهرداری و همچنین روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، انجمن دیدبان زیست بوم، جهاد دانشگاهی تهران و اداره ورزش و جوانان دشتستان و کانون آینه اندیشه تشکر و قدردانی نموده و گفت: تشکر ویژه ای از همکاری های شهردار محترم، مهندس محمدی و آقای کوهکن، ریاست اداره فرهنگی شهرداری برازجان و همچنین استقبال شهروندان دارم و از کمبود جا عذرخواهی می نمایم. در آخر برگزاری دیگر کارگاه های آموزشی و کاربردی در این راستا را به شما دوستان و همشهریان عزیزم نوید می دهم.

در این کارگاه در خصوص تورم، آشنایی با سواد مالی، لزوم کسب مهارت برای اشتغال، اهمیت تخصص و دانش و راه های کسب و افزایش ثروت و مدیریت هزینه بحث گردید.

دکتر عشق الهی تصریح کرد: یک سری از شغل ها کم مهارت هستند و بازار کار بیشتری به نسبت دیگر شغل ها دارند، و لحاظ اقتصادی نیز درآمد کمی دارد مثل شغل کارگری که نیاز به مهارت زیادی ندارد و در این نوع شغل ها 75 درصد احتمال بیکاری وجود دارد.

وی ادامه داد: شغل های نیمه ماهر، مثل کارمندی و دفتری 40 درصد احتمال بیکاری داشته و شغل های تخصصی که دارای بازار کار 10 درصدی هستند ولی در این شغل ها 8 درصد احتمال بیکار شدن وجود دارد.

گفتنی است مدرس این دوره خانم دکتر شیوا عشق الهی از جهاد دانشگاهی تهران و محور کارگاه آموزش هایی برای جوانان در حوزه مدیریت مالی و اقتصادی در زندگی بوده است.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین