امروز: يکشنبه 03 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 بهمن 1397 - 13:37

اتحاد خبر- قدرت مظاهری: بارها و بارها توی این چندین و چن ساله ، خبرایی رو تلکس و پیج خبرگزاریا و نشریات و رسانه های مکتوب و مجازی قرار گرفته مبنی بر اینکه یه مامور یا کارمند یا جمعی از مامورا یا کارمندا یه پیشنهاد رشوه ی کلان رو رد کردن . مثلا یه خبر با سوتیتر درشت صفحه ی اول یه روزنامه یا پیج اول یه نشریه ی مجازی یا سایت اطلاع رسانی قرار می گیره...

رشوه

اتحاد خبر- قدرت مظاهری: بارها و بارها توی این چندین و چن ساله ، خبرایی رو تلکس و پیج خبرگزاریا و نشریات و رسانه های مکتوب و مجازی قرار گرفته مبنی بر اینکه یه مامور یا کارمند یا جمعی از مامورا یا کارمندا یه پیشنهاد رشوه ی کلان رو رد کردن .
مثلا یه خبر با سوتیتر درشت صفحه ی اول یه روزنامه یا پیج اول یه نشریه ی مجازی یا سایت اطلاع رسانی قرار می گیره و ظرف یه چشم به هم زدن هم پخش و تکثیر می شه توی باقی سایتا و نشریات دیگه .
اهمیت و ارزش خبره هم جوریه انگار که مثلا یه اتفاق محیرالعقول افتاده و حالا همه باید چشاشون از حدقه بزنه بیرون و انگشت به دهن بمونن از این اتفاق !
البته حق هم دارن رسانه ها . از بس توی این جغرافیای نفرین شده ، همه مون به قانون شکنی و قانون گریزی عادت کردیم ، که وقتی یه نفر یا چن نفر مثلا به وظیفه شون عمل می کنن ، باید براشون توپ در کنیم و توی بوق و کرنا بزاریم که مثلا چقده عجیب و غریبه که یه عده آدم پیشنهاد رشوه رو رد کردن !
انگار نباید رد می کردن و حالا که رد کردن ، باید یه مراسم قدردانی براشون برگزار کرد و مدال لیاقت و شجاعت و سخاوت داد بهشون !
یه طرف دیگه ی قضیه هم جالبه : روزانه هزاران بار پیشنهاد رشوه می شه به مامورا و کارمندا و باقی مسئولای دیگه . درواقع وقتی یه مامور یا چن تایی شون رو بولد می کنیم که رد کردن پیشنهاد رشوه رو ، انگار داریم می گیم اون هزاران مامور دیگه قبول کردن و رد رشوه نکردن .
به هر حال توی روز و روزگاری که زندگی می کنیم، مثل اینکه رشوه یکی از حقوق مامورا تلقی میشه و رسانه ها هم حق دارن این جوری انعکاسش بدن . اگه نبود حق شون ، اسمشو نمی زاشتن ،،شیرینی،، !/صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین