امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 بهمن 1397 - 09:29
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:
اتحادخبر؛ رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور تمام امکانات و ظرفیت خود را برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیج کنند. نوشاد نوشادی اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون از همه ابزارها برای ضربه‌زدن به این نظام و انقلاب استفاده کردند تا این نظام را تضعیف و سرنگون ...

اتحادخبر:  رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور تمام امکانات و ظرفیت خود را برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیج کنند.

هیئت‌های مذهبی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیج شوند

 

نوشاد نوشادی  اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون از همه ابزارها برای ضربه‌زدن به این نظام و انقلاب استفاده کردند تا این نظام را تضعیف و سرنگون کنند.

 

وی اضافه کرد: جنگ تحمیلی، ترور، تحریم‌های اقتصادی، فشار، تهدید و تهاجم فرهنگی از جمله توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان بوده که با استفاده از ابزار مختلف و به روش‌های متنوع در مقابل انقلاب اسلامی به کار گرفتند.

 

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور تصریح کرد: علی‌رغم این دشمنی‌ها، درخت انقلاب اسلامی روز به روز تنومندتر شد و امروز این نهال نوپا به درختی ستبر تبدیل شده است که در سطح منطقه و جهان دارای اقتدار است.

 

وی تاکید کرد: دشمنان تلاش کردند تا کام مردم را تلخ کنند و می‌خواستند که جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار نشود ولی شاهدیم که این روزها در همه جای کشور مراسم و جشن‌های بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

 

نوشادی ادامه داد: مردم ایران اسلامی چه در دوران انقلاب و بعد از آن دفاع مقدس، اکنون نیز در هر جایی که نیاز باشد در صحنه حضور دارند و با اقتدار از این نظام و کشور دفاع می‌کنند و پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ایران صحنه را خالی نمی‌کنند، تصریح کرد: قطعا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز اقشار مختلف مردم حضوری گسترده و پرشور و شعور خواهند داشت.

 

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با دعوت از همگان برای حضور در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور تمام امکانات و ظرفیت خود را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیج کنند.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین