امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 بهمن 1397 - 23:11

اتحاد خبر:قدردانی و سپاسگزاری دکتر ابراهیم شفیعی از مردم و همکاران در پی مصیبت وارده

بسم الله الرحمن الرحیم


«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»


غم فراق و از دست دادن مونس،همراه و همدمی که چه در مسیر تحصیل علم و کسب تجربه و چه در راه خدمات شبانه روزی به مردم  و کاستن از رنج و آلام بیماران  با ایثار و گذشت و تحمل و بردوش گرفتن‌ یک تنه اداره خانواده  ،راه را بر من هموار نمود، بسیار سخت و جانکاه بود اما با حضور سراسری و پر از مهر شما مهربانان گران سنگ و بزرگواران نیک سرشت که همدردی را به درجه اعلی ابراز نمودید،تسکینی بر آلام و دل‌ سوخته خانواده ما بود و تحمل این رنج طاقت فرسا را برای ماقابل تحمل  گردانید.
بدینوسیله با تقدیم شایسته ترین  عبارات و با زبان قاصر خود نسبت به محبتهای شما بزرگواران ازهمه همکاران از گروههای پزشکی و پیراپزشکی که در طول بیماری زحمات زیادی برای امور درمانی  ایشان کشیدند و همه مردم و اقشار مختلف  در هر جایگاهی که ما را در طول مصیبت پیش آمده یاری رسانیدند، و سبب گردید تا بتوانیم بر آنچه سرنوشت و  تقدیر الهی  رقم زده است تسکین پیدا کنیم رامی ستاییم.
از ابراز لطف و محبت یکایک شما خوبان سپاسگزاریم و همواره آرزو  میکنیم که در طول عمر با برکت خود هیچگاه به چنین مصیبتی دچار نشوید و به جبران ابراز آن همه لطف با شرکت در شادی های شما گوشه کوچکی از محبت های شما را جبران نماییم .
برای همه شما عزیزان  روزهایی سرشار از شادی و امید را از خداوند منان خواستاریم.دکتر ابراهیم شفیعی و خانواده و سایر منسوبینکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/11/13 - 16:41
0
0
موضوع مهم دیگری که من در این مراسم فاتحه مشاهده کردم برایم بسیار جالب بود و اینکه در موارد مشابه معمولا در مسجد وقتی فرد مهمی وارد می شود در بلندگو توسط قرآن خوان ورودش به مجلس را اعلام می کنند ولی اینجا با وجود حضور یافتن بسیاری از مقامات عالیرتبه اجرایی استان فقط خیر مقدم کلی بدون ذکر نام اشخاص اعلام می شد و بدین ترتیب پایینترین افراد حاضر در جلسه نیز همردیف مقامات بالا در نظر گرفته شدند که بسیار خرسند بودند چرا که در مسجد و خانه خدا مقرب ترین افراد پرهیزگار تا آنها هست که تنها خود خدا از این موضوع و درون افراد خبر دارد. به نظرم نکته جالبی بود که سایرین نیز در مراسم خود باید رعایت کنند تا مردم عادی هنگام حضور در مجلس ترحیم و مسجد احساس حقارت نکنند
1397/11/13 - 10:54
0
0
خداوندهمیشه خوبها را برای مهمانیش دعوت می کند روزگار تا بوده چنین بوده دست تقدیراست که خوبان نزد خدا بیشترین ارزش دارندروح تمام خوبان وعزیزان ازدنیا واین مادرعزیزهم رقین رحمت الهی باد انشاالله صبری جمیل به جناب دکترشفیعی وخانواده محترمش بدهد و آن مرحومه دربهشت الهی همنشین حضرت زینب باشد. یادش گرامی وروحش شادباد
1397/11/13 - 00:02
0
0
باورش خیلی سخت است که چرا همیشه افراد نیک روزگار دچار اینگونه مصیبت ها می گردند. دنیا خیلی بیرحم و سنگدل هست
همگی ما را در غم خود شریک بدانید
1397/11/12 - 23:45
0
0
ثمره کار نیک
تسلیت , تعزیت
همه آمده بودند . پیر و جوان ، زن و مرد ، با ماشین و یا پای پیاده تا تسلیت بگویند غم از دست دادن همسری را به رادمردی که همه عمر خود را صرف خدمت به مردم و نجات جان بیماران این مرز و بوم نموده بود و جان دهها هزار بیمار را بدون هیچگونه چشمداشتی و تنها برای رضای خدا شفا داده بود .
تشییع جنازه بهانه بود تا پاس بدارند کارهای نیک را، تا نشان دهند دنیا تنها جای زراندوزی نیست ، تا به همه پزشکان یاد آوری کنند که در لباس مقدس پزشکی چه خدمات شایانی می توانند بکنند آنگونه که محبوب و تسخیر کننده قلوب مردم گردند.
در سالیان دراز عمر خود دیده بودم در تشییع جنازه ها آنگونه که رسم احترام هست در جاده ها ترافیک بوجود آید اما ندیده بودم دشتی پهناور به وسعت چندین هکتار مملو از ماشین و ترافیک شود آنگونه که جای سوزن انداختن نبود و به زحمت میشد جایی برای رد شدن پیدا نمود.
اینها ثمره کار نیک است.
چه اشک هایی جاری شد و چه افرادی آمده بودند که شاید در عمر خود نه دکترشفیعی را دیده بودند و نه حتی ممکن بود گذارشان به ایشان افتاده باشد اما نتیجه و انعکاس رفتار دکتر را به چشم دیده و با تمام وجود لمس کرده بودند.
اینها ثمره کار نیک است.
صدا ها، شیون ها ، اشک ها ، داد و فریاد ها همه از اعماق جان بر می خواست و چون از صمیم قلب بود همه را متاثر کرده بود و حتی آنهایی که می توانستند خودشان را کنترل کنند اشکشان را سرازیر کرده بود. همه می گریستند و به خویشتن خویش می نگریستند که دنیا چقدر کوتاه و گذراست ، هیچ وفایی ندارد و عقد اخوت با هیچکس حتی با بندگان صالح خدا نیز نبسته است آنگونه که پسر اشرف مخلوقات پیغمبر خدا هم در جوانی از دنیا رفت  پس تا دیر نشده در دنیا و چند روزه عمر کوتاه خود ره توشه ای بهر آخرت باید فراهم نمود چون  دیر یا زود همگی بایستی رخت سفر بست و رفت و اینگونه همه را به فکر فرو برده بود .
اینها ثمره کار نیک است.
رفتار و گفتار دکتر در طول مدت خدمت و حضور خود در منطقه  همواره برای آنهایی که چشم و گوش و دلشان باز بوده  سرمشق و مایه هدایت بوده است . حتی اینجا هم نشان داد که با وجود همه سادگی می توان عظمت و شکوه و جلال وصف ناپذیر داشت.
در اینگونه  مراسم افراد معمولا ماشین های خوب سوار می شوند و دارایی های خود را به رخ مردم می کشند اما به چشم خود دیدم که در میان آن همه ماشین لوکس و مدل بالا که از شهرهای مختلف شرکت کرده بودند با پژو ۲۰۶ خود در پشت جنازه همسرش در حرکت بود . هرچند که هم توان و هم امکانش برایش وجود داشت و فراهم بود اما او خود را همسنگ و همرنگ افراد پایین تر کرده بود و به هیچ کس فخر نفروخت و همین باعث می شود که او فخر مردم و باعث افتخار این منطقه گردد.
اینها ثمره کار نیک است.
در مراسم فاتحه و ختم آنگونه که در منطقه مرسوم هست در و دیوار مسجد و منزل پوشیده از بنر و پارچه و پیام تسلیت می گردد . اما من ندیدم حتی یک پارچه نویسی بر دیوار مسجد یا درب منزل نصب شده باشد. همه چیز به سادگی برگزار شد اما عظمت و شکوه آن شاید بیشتر از صدها متر پارچه نویسی ‌و تبلیغات بود.
از اسراف در آوردن دسته گل خبری نبود. حتی از پخش پیام تسلیت کاغذی ساده هم که معمولا در اینگونه مراسم به صورت شایع توسط دوستان و ارادتمندان افراد مصیبت دیده در مراسم فاتحه در مسجد صورت می گیرد خبری نبود.
گویا دکتر به صورت رسمی اعلام منع این کارها را کرده بود . علت را جویا شدم و گفتم این که چیزی نیست و برای همه انجام می شود . جواب شنیدم که گفته اند چون اغلب پیام تسلیت ها از جانب ادارات دولتی از بودجه بیت المال صورت می گیرد و اسراف هست شاید احدی راضی نباشد و بدین ترتیب حق الماسی ضایع نشود .
هر چند دکتر به گردن همه مردم حق دارد اما او اینجا هم حواسش جمع بود و مواظب بود مبادا حق کسی ضایع شود.
اینها ثمره کار نیک است.
آنچه در این مراسم ساده دیدم وصف ناپذیر بود . بسیار پند آمیز بود. نکته های زیادی وجود داشت که اگر باز شود و بیان شود می شود الگویی برای سایرین و فرهنگ سازی و ارتقا سطح روابط اجتماعی در جامعه گردد .
نظم و انضباط مراسم که با همه شلوغی بیش از حد بدون هیچگونه مشکلی برگزار شد. همدلی و همکاری و احترام متقابل و رعایت حال سایرین همگی می توانند در سایر موارد هم تکرار شود اگر خوب دیده شود و الگو برداری و فرهنگ سازی  شود.
اینها ثمره کار نیک است.
سادگی ، عزت ، عظمت ، احترام متقابل ،  همدلی ، همراهی، هم نوایی ، بازگشت به خویشتن ، نگاهی به درون همراه با نگاهی به برون ،  دیدن عاقبت زندگی به فکر فرو بردن برای اندوختن ره توشه ای برای آخرت اینها مواردی بودند که شکوه و جلال صد چندان به مراسم داده بود و این جاست که باید گفت پیام تعزیت بیشتر از پیام تسلیت خود را نمایان می کرد.
اینها ثمره کار های نیک دکتر شفیعی هست.
رفیق بوشهری
1397/11/12 - 23:40
0
0
خداوند به ایشان صبر عطا نمایند
همه را در غمی جانگداز فرو بردند
انشالله مورد رحمت و مغفرت الهی قرار گیرند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین