امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 دي 1397 - 14:05
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف

اتحادخبر-پارسا: بالاغیرتا آقای نماینده بوشهر و گناوه دیگه شورِش را در آوردی. تو مصاحبه اخیرِ والامقام خدری با سایت خبری اتحاد جماهیر شمال ، مطالبی را عنوان داشتند که اصلا ربطی به وظیفه نمایندگی آن جناب ندارد. آخه عاقبت بخیر، مردم به شما رای دادند که قانون گذاری کنید و نظارت. نه اینکه سر صبح تا نصف شب دنبال توپ و تور و عکس با شورت ورزشی...

تیم دارم اکازیون!! بدون رنگ و بدون خَش!!

 *پارسا:

 

بالاغیرتا آقای نماینده بوشهر و گناوه دیگه شورِش را در آوردی. تو مصاحبه اخیرِ والامقام خدری با سایت خبری اتحاد جماهیر شمال ، مطالبی را عنوان داشتند که اصلا ربطی به وظیفه نمایندگی آن جناب ندارد. آخه عاقبت بخیر، مردم به شما رای دادند که قانون گذاری کنید و نظارت. نه اینکه سر صبح تا نصف شب دنبال توپ و تور و عکس با شورت ورزشی باشید.

اصلا برادر کی به شما گفته باید رایزنی کنید به تیم های ورزشی پول تزریق کنید؟ در بخشی از مصاحبه فرموده اید : مبلغ هفتصد و پنجاه میلیون امتیاز تیم خریدید و جایی فرمودید یک میلیارد ( ای بوآ) آورده آوردید برای ورزش. به جان خودم یکی نیست به شما بگوید با این حجم پول، چند نفر از خانواده تان را می توانستید ببرید سر کار؟

یکی نیست به شما بگوید با این کار ممکن است بین همکاران تان در یکی، دو حوزه انتخابیه، درگیری شدید پیش بیاید که فلانی دارد عمدا به تیم ها کمک می کند تا مردم را با ما درگیر کند. به جان عزیزیت قسم خدری جان، کافی است بدونم دفعه دیگه تیمی را کمک کردید و بخواهید نماینده ما را بین مردم ضعیف جلوه بدی.

 

خودت خوب میدانی نماینده ما فقط قانون گذاری می کند و گهگاهی اگه پا بده، نظارت. اصلا حوصله که ندارد دنبال ورزش بگردد هیچ، قانون هم دست و پایش را بسته. اگر بالاغیرتا کمک به ورزش اشکال ندارد خب بسم الله، لطفا راه و چاه را به نماینده ما هم یاد بدید تا چندرغاز ِ شکم سیر کنی، بتواند جمع کند. اگر میخواهی این شیوه در انحصار حضرتعالی هم باشد بفرمایید تا تیم های ورزشی مان را جهت فروش با سند سیم سُرُپ تحویل شما دهیم. آخه حضرت نماینده! چرا هفتصد و پنجاه میلیون دادید امتیاز؟ خودم تیم دارم اکازیون. بدون رنگ و بدون خَش. مدیر قبلیش خانم دکتری بوده که فقط با تیم میرفته مطب و بر میگشته.

 

خب برادر میخواستی امتیاز بخری، تیم پرسپولیس برازجان را میخریدی یکصد و پنجاه میلیون. باور بفرمایید همین تیم پرسپولیس، پنجاه میلیون هم تو حساب دست نخورده داشت. اصلا اگر تیم دیگه میخوای بیا تا همین پرسپولیس را تا شورای شهر اون پنجاه تومان را ازش نگرفته بدم خدمتتون، یک سال شیرین، حال کنی. آقا خدری گفته باشم، دیگه تکرار نشه. در پایان ضمن گلایه شدید از صابر اکبری مدیر مسئول اتحاد جماهیر شمال، تقاضا دارم که از این پس مصاحبه های جنجالی را کار نکنند تا ذهن ما هم به آرامش واقعی برسد و خدایی نکرده کسی از نماینده خودمون توقعی نداشته باشه.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» تکیه کلام [حدود 5 ساعت قبل]
» لیگ برتر [حدود 3 ساعت قبل]
» شوخی با مسئولین [حدود 4 ساعت قبل]
» شوخی با مسئولین [حدود 2 روز قبل]
» ملخ [3 ماه قبل]
» رانندیی+ فایل صوتی [بيش از 3 سال قبل]
» مُستِراو [حدود 27 روز قبل]
» به سوی یلدا [بيش از 5 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین