امروز: سه شنبه 28 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 دي 1397 - 11:15

اتحاد خبر_اصغر شعبانی:خبر کوتاه ، عجیب و قابل تأمل ، رییس هیأت والیبال استان بوشهر با ارسال نامه ای رسمی به هیأت والیبال شهرستان دشتستان ، سید عباس امیری رییس این هیأت را برکنار کرد !ّدقیقاً دی ماه سال گذشته بود که متنی را خطاب به گنجی رییس هیأت والیبال نگارش و با برشمردن مطالبی بسیار مهم (البته برای بهبود شرایط والیبال در استان)...

اتحاد خبر_اصغر شعبانی:خبر کوتاه ، عجیب و قابل تأمل ، رییس هیأت والیبال استان بوشهر با ارسال نامه ای رسمی به هیأت والیبال شهرستان دشتستان ، سید عباس امیری رییس این هیأت را برکنار کرد !!!

ّدقیقاً دی ماه سال گذشته بود که متنی را خطاب به گنجی رییس هیأت والیبال نگارش و با برشمردن مطالبی بسیار مهم (البته برای بهبود شرایط والیبال در استان) تقاضا کردیم به امورات والیبال نظارت نماید تا تصمیمات اتخاذ شده به سود این رشته دوست داشتنی باشد .اما متأسفانه گویا قرار نیست آب خوش از گلوی والیبال پایین برود و این روزها مثل برخی شهرستانهای دیگر استان که جنگ و دعوا و حرف و حدیث در آن غوغا می کند ، برکناری رییس هیأت شهرستان دشتستان نیز منجر به اختلافات بیشتر بین والیبالی ها در این شهرستان گردیده است .

کاری نداریم که مسابقات فلان شهر کشور در رده های پایه با حضور نزدیک به ۸۰ ، ۹۰ تیم برگزار می شود و در استان ما با حضور ۵ تیم !!!

کاری نداریم که هم اکنون جای چند تیم قدرتمند در مسابقات والیبال بزرگسالان استان خالی است ...

متولی و رییس یک هیأت در مرکز استان می بایست بمانند پدر خانواده ، امورات تمامی شهرستانها را رصد کرده و نظارت نماید اما گویا در هیأت واليبال استان قضایا با جاهای دیگر متفاوت است !!!

جناب آقای گنجی ...

برای ابتدای صحبت هایم دوست دارم به اتفاق کارنامه مدیریت سید عباس امیری در هیات شهرستان دشتستان را با هم مرور کنیم و عملکرد ایشان را بازگو تا سوء تدبیرها بیشتر نمایان شود !
 
✳ برگزاری منظم و مستمر مسابقات قهرمانی شهرستان در تمام رده های سنی

✳ برگزاری مسابقات لیگ قهرمانی شهرستان در رده بزرگسالان برای نخستین بار

✳ تأسیس کمیته والیبال ساحلی و برگزاری مسابقات این رشته برای اولین بار در سطح شهرستان

✳ پیگیری جدی در راستای احداث زمین ساحلی والیبال

✳ اختصاص یک سالن مستقل  والیبال در برازجان

✳ پیگیری جدی برای احداث زمین های والیبال برای تیمهای محلات در سطح شهر

 ✳تأسیس باشگاهای مستقل همراه با مدارس والیبال فعال از قبیل موعود فخرایی ، آرمان ، ستارگان دشتستان ، میعاد و استقلال

✳ تأسیس انجمن والیبال روستای دهقاید و برگزاری مسابقات قهرمانی شهرستان سالی یکبار برای اولین بار در این روستا

✳ بازدید منظم از هیأت های زیر مجموعه و تامین تجهیزات ورزشی در حد توان همراه با مشارکت اداره ورزش شهرستان

✳ توجه ویژه به قدیمی های والیبال در برازجان و فعال نمودن تیم پیشکسوتان که منجر به قهرمانی آنها در لیگ استان شد

 

✳ برگزاری کلاس های آموزش داوری برای بانوان و آقایان و ساماندهی والیبال بانوان

✳ تأسیس هیأت والیبال شهر شبانکاره

✳ قهرمانی شهرستان در تمامی رده های سنی در سطح استان

✳ معرفی ۱۰ نفر بطور میانگین در هر سال جهت تست انتخابی تیم ملی و باشگاههای تراز اول کشور✳ معرفی ۵ بازیکن به تیم های لیگ برتری کشور

✳ معرفی بازیکن شاخص و نام آشنایی بنام عرفان غلامی پور به والیبال کشور که با قهرمانی در رده های نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان کشور در آسیا و جهان همراه بود

✳ حمایت از تیم خوشه طلایی جهت شرکت در لیگ استان
ّ
✳ جذب اسپانسر و منابع مالی علیرغم کمبود محسوس بودجه دولتی

✳ اجرای طرح استعداد یابی در مدارس شهرستان برای اولین بار

جناب گنجی ...

یقین دارم بی انصاف نیستید و حتماً بر گفته هایم صحه خواهید گذاشت ، می دانم که عملکرد سید عباس امیری و کارنامه درخشان مدیریتی ایشان را در دل قبول دارید اگر چه بر زبان نیاورید ، اما دوست دارم بدانم ایشان را به کدام علت و دلیل محکمه پسند برکنار کرده اید ؟ چه دلیلی داشته که مدیری با این عملکرد مثبت باید برکنار شود ؟ کدام گناه ؟ به چه جرمی ؟

آقای گنجی ...اهداف مهم شما بعنوان متولی والیبال در استان چیست ؟ اصلاً بفرمایید برای چه قبول مسئولیت کرده اید ؟ برای شما چه چیز مهمتر از پیشرفت والیبالی بوده که بر مسند آن نشسته اید ؟ مگر امکان پذیر است که مدیری با این همه تلاش در یک شهرستان ، با نامه جنابعالی دوران مسئولیتش به پایان برسد ؟

قبول کنید فقط و فقط علائق شخصی است ، قبول کنید تصمیمی احساسی گرفته اید ، بپذیرید این برکناری نه بر مبنای مستندات قانونی و مدارک مستدل بلکه تصمیمی کاملاً سلیقه ای بوده و دود حاصل از گرم نگه داشتن آتش اختلاف بین تعدادی جوان علاقمند به والیبال در شهرستان دشتستان نه به چشم شما بلکه به دیده ی ورزش استانی خواهد رفت که خیلی ها با عشق و علاقه و بدون مزد و منت برای پیشرفتش تلاش می کنند

ّاما جناب آقای گنجی ...

به اطلاعتان برسانیم جامعه ورزش در دشتستان ضمن محکوم کردن این اقدام شخصی و سلیقه ای جنابعالی که حتماً بدون هماهنگی و اطلاع با اداره ورزش شهرستان بوده در حرکتی واحد و یکسان ، حمایت قاطع خود را از سید عباس امیری مرد زحمکتش والیبال اعلام نموده و تا آخر با این چهره ی محبوب ورزشی خواهند ماند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد .

 


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/26 - 13:36
0
0
بنظر میاد برخی از افراد تنگ نظرتوی بخش های اطراف برازجان بیشتر از استان دنبال برکناری آقای امیری بوده اند بدون شک یکی از دلایل رشد نیافتن امکانات در برازجان چه در بخش ورزش و دیگر موارد همین زیر آبی رفتن این افراد هست.امیدوارم بدون کم وکاست بازنشردهید.
1397/10/24 - 16:53
0
1
سلام
به نمايندگي از بخش هاي شبانكاره ، سعدآباد ، آبپخش، بوشكان و ارم :
اقاي اميري نبايد برازجان را از بقيه بخش ها جدا ميدانست؛ ايشون فقط و فقط بفكر باشگاه خودشون بودند و تمامي امكانات را براي شهر برازجان استفاده ميكردند و توجه اي به ديگر بخش ها نداشتند.
براي مثال: همه ي ما از توانايي ها و استعدادهاي واليبالي شهر سعدآباد و آبپخش مطلع هستيم؛ ولي چرا هيچگونه توجه اي به اين دو شهر نشد؟؟ چرا تيم واليبال سعدآباد بايد از داشتن حتي پايه تور استاندارد محروم باشد؟؟
و چندين مورد ديگه كه انتظار داريم اقاي شعباني و مجموعه ي خوب و زحمتكش اتحادخبر توجه بيشتري داشته باشند.........
1397/10/24 - 16:16
0
0
تمام استان درگیری دارند هاشیه های والیبال دامن بقیه شهرستانها را هم گرفته است
1397/10/24 - 15:46
1
1
بدینوسیله تقدیر و تشکر میکنم از جناب آقای گنجی بابت این امر مهم.گرچه معتقدیم این غده سرطانی باید زودتر از این کنده می‌شد تا این چنین تار و پود والیبال رو نابود نکند.
سلام
رئيس هيئت واليبال طبق قانون نميتونه تيم داري كند بجاي مصاحبه شخصي يك نفر يه سر به هيئتهاي واليبال دشتستان بزنيد ببينيد اين شخص اقاي اميري چقدر تخلف كرده و حق جوانان دشتستان ضايع كرده
خدا خيرت بده اقاي گنجي كه جان دوباره اي به واليبال دشتستان دادي
...................................
سلام
بنظرم شما این صحبت ها فقط از طرف آقای امیری بهتون دیکته شده ولاغیر
من شخصا نسبت به هییت استان در برخی جاها انتقاد دارم ولی در این موضوع بهترین کار ممکن رو انجام دادن که صدالبته کمی با تاخیر انجامش دادن
اکثر مواردی که جزء سوابق آقای امیری نام بردید فقط خاص باشگاه خودشون هست و نه زیر مجموعه شهرستان
شما که دلسوز والیبال هستید بهتر بود به اتفاقات اخیر هم می پرداختید تا اونوقت ما هم بتونستیم این دلسوزی شما رو باور کنیم.
سعی کنید بازیچه دست دیگران نباشید
به امید روزهای بهتر
1397/10/24 - 13:47
2
2
خبرهای ناخوشایندی از ورزش می شنویم دخالتهای بیجا و بی مورد هیات های استانی آزار دهنده شده اون از هیات فوتبال و موتورسواری اینم از والیبال حتما مدیر کل باید ورود کند
1397/10/24 - 13:11
1
1
ما در کنار عباس امیری خواهیم بود و جلوی زیاده خواهی برخی در والیبال دشتستان را میگیریم
1397/10/24 - 13:09
1
1
یعنی یکی نی جلوی اینا توی استان بایسته ؟ اینا خو هر چی دلشون میخا انجام میدن خو ؟
1397/10/24 - 12:51
0
1
سید عباس رو برکنار کنند!!!
آره یه هم حزبی و غلام خودتون رو بذارید به جای ایشان
مدیر جوان و پر تلاش باید دق کند در سیستم دولتی ما
شما فقط دلایل این عزل را بگید و بس!!؟؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین