امروز: سه شنبه 28 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 دي 1397 - 10:13
با حضور فرماندار دشتستان:

اتحاد خبر: آیین افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی با همکاری هنرآموزان دبستانی و به همت و مربیگری "مرضیه خالق پناه" برگزار گردید.به گزارش "اتحاد خبر"، مرضیه خالق پناه، مربی هنرآموزان و برگزارکننده نمایشگاه با تشکر از حضور و استقبال پرشور مردم و مسئولین گفت: نمایشگاه حاضر با کمک دانش آموزان مدارس مختلف علی الخصوص دبستان...

اتحاد خبر_زهره عرب: آیین افتتاح دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی با همکاری هنرآموزان دبستانی و به همت و مربیگری "مرضیه خالق پناه" برگزار گردید.به گزارش "اتحاد خبر"، مرضیه خالق پناه، مربی هنرآموزان و برگزارکننده نمایشگاه با تشکر از حضور و استقبال پرشور مردم و مسئولین گفت: نمایشگاه حاضر با کمک دانش آموزان مدارس مختلف علی الخصوص دبستان شهید جاوید کازرونی برپا گردیده و در این مسیر حمایت های بی دریغ دوستان و مسئولان یاریگر ما بوده است.

وی افزود: از خانواده های هنرجویان محترم که مدت دو سال است پا به پای من در تمامی زمینه ها فعالیت و همراهی داشته اند تشکر می نمایم. اگر همراهی دکتر زارع، فرماندار محترم؛ جناب لواسانی، مدیریت آموزش و پرورش دشتستان؛ مهندس محمدی، شهردار محترم و آقای نیکنام رییس شورای اسلامی شهر برازجان؛ خانم خویش دوست، رییس شبکه بهداشت دشتستان؛ و هنرمندان محترمی همچون علیرضا احمدی خرم، علی زیارتی و رحیم کاویانی نبود چنین نمایشگاهی هرگز برگزار نمیشد.این معلم دشتستانی تاکید کرد: از پدر عزیزم بابت همراهی و حمایت های همیشگی ایشان تشکر می کنم.

خالق پناه اظهار داشت: خانواده های عزیزی که کودکان محصل در دوره های دبستان و راهنمایی دارند، دوست دارم این موضوع را به آنان یادآور شوم که بچه ها استعدادهای خوبی در زمینه های هنری دارند که نیاز به شکوفایی و توجه دارد. به نظر من تنها درس خواندن مهم نیست، و در کنار آن هنر نیز نباید فراموش شود چون هنر آمیخته با ذات و خمیره کودکان است. روزهایی بود که در کارگاه های خارج از برنامه حتی صندلی برای نشستن کودکان وجود نداشت تا تمرین کنند و روی زمین می نشستند. ما حتی هیچ هزینه ای جهت آموزش از بچه ها نگرفتیم و بچه ها واقعا لایق و سزاوار این حمایت ها و همراهی ها هستند.

گفتنی است این آیین با حضور فرماندار دشتستان، شهردار و رییس شورای شهر برازجان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و جمعی از مسئولین و خانواده های هنرآموزان همراه بود.به گزارش "اتحاد خبر"، دومین نمایشگاه خوشنویسی و طراحی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار ساعت 19 روز شنبه 22 دی ماه در سالن سازمان تبلیغات اسلامی افتتاح گردید و ساعات بازدید از آن همه روزه صبح ها از ساعت 8 تا 12 ظهر و عصرها از ساعت 16 تا 20 می باشد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/23 - 13:47
0
0
تشکر بابت پوشش خبری افتتاح نمایشگاه
ولی کاش بجای اینهمه عکس از مسولین چند تا عکس از دانش آموزان هم تو سایت میزاشتید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین