امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 دي 1397 - 19:53

اتحاد خبر:سفرهای شهرستانی  گراوند  که در سال ۹۶ رقم خورد  تا نویدبخش اخذ تصمیمات  استاندار  به بین  مردم با حضور مدیران کل اجرایی و روسای بانکها در شهرستانها باشد. دور سوم  سفرهای استانی نماینده عالی دولت در استان به عنوان ابتکار علاوه بر توزیع سهام خدمت در کل استان میباشد موجب ایجاد روحیه امید و تقویت خودباوری، در دورافتاده‌ترین بخشهای استان  به کارگاه سازندگی و آبادانی میباشد ...

مبنای  نظری سفرهای شهرستانی  گراوند

محمد صادق حاجیانی


سفرهای شهرستانی  گراوند  که در سال ۹۶ رقم خورد  تا نویدبخش اخذ تصمیمات  استاندار  به بین  مردم با حضور مدیران کل اجرایی و روسای بانکها در شهرستانها باشد. دور سوم  سفرهای استانی نماینده عالی دولت در استان به عنوان ابتکار علاوه بر توزیع سهام خدمت در کل استان میباشد موجب ایجاد روحیه امید و تقویت خودباوری، در دورافتاده‌ترین بخشهای استان  به کارگاه سازندگی و آبادانی میباشد .


سفرهای شهرستانی  به عنوان ابزاری مشوقی برای حضور  بیشتر مدیران  اجرائی  استان  می تواند بسیار مفید باشد؛ به این ترتیب که با درک بهتر شرایط منطقه تصمیم گیری های دقیق تری را بر اساس بومی و محلی و حتی فرهنگی و مذهبی انجام شود . از طرف دیگر سفرهای شهرستانی  ابزاری است برای لمس بهتر مشکلات مردم توسط مدیران  میباشد .

لذا شاید به ندرت افرادی پیدا شوند که با نفس سفرهای شهرستانی  مخالف باشند. زیرا سبب ایجاد ارتباط مستقیم استاندار و معاونینش  با مردم می شود، مصوبات سفر قبل  کلنگ زنی میشود .پروژه های نیمه تمام به دلیل مشکل در تامین منابع مالی، با حضور نمایندگان مردم در مجلس بررسی و تامین میشود و همچنین  برای تکمیل و اولویت بندی پروژه های اقدام لازم تر  صورت می پذیرد.

محمد صادق حاجیانی
کارشناس مسائل اقتصادیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/24 - 02:33
0
0
اینهمه کارهای خوب را چگونه انجام میدهند؟مگر مدیران بومی را بکار نمیگیرند تا به مسایل استان مطلع باشند؟چطور ممکنه فرماندار دشتشتان مطلع نباشد که مشکل همشهریانش چیست؟لطفا شما دیگه برای مردم بهار نکارید در باغ سبز مدتهاست بسته و کویر است
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین