امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 دي 1397 - 16:24
رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد؛

اتحاد خبر:رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان از اهدای کبد بیمار مرگ مغزی دشتستانی و نجات جان یک بیمار خبر داد.به گزارش اتحاد خبر ؛دکتر عبدالرسول ملاح زاده با اعلام این خبر اظهلر داشت:بیمار،خانمی 65 ساله با سابقه بیماری فشارخون در تاریخ 17 دیماه با کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان مراجعه نمودند.وی افزود:پس از انجام آزمایشات و معاینات...

اتحاد خبر:رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان از اهدای کبد بیمار مرگ مغزی دشتستانی و نجات جان یک بیمار خبر داد.


به گزارش اتحاد خبر ؛دکتر عبدالرسول ملاح زاده با اعلام این خبر اظهلر داشت:بیمار،خانمی 65 ساله با سابقه بیماری فشارخون در تاریخ 17 دیماه با کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان مراجعه نمودند.
وی افزود:پس از انجام آزمایشات و معاینات لازم پزشکی،بیمار دچار خونریزی وسیع مغزی شده و متاسفانه علیرغم تلاش پزشکان و پرستاران،بیمار دچار مرگ مغزی شد.
دکتر ملاح زاده بیان داشت:با هماهنگی مسئول تیم پیوند اعضای استان و پس از انجام رضایت از همراهان بیمار و اعلام به تیم پیوند اعضای شیراز،بامداد 22 دیماه بیمار مورد عمل جراحی قرار گرفت و کبد وی پس از برداشت جهت پیوند به یک بیمار نیازمند به شیراز منتقل شد.


رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان خاطرنشان کرد:با احتساب این مورد،سومین اهدای عضو در سالجاری در دشتستان انجام شده است.


دکتر ملاح زاده در پایان از تلاش و همکاری مسئول پیوند اعضای استان،تیم پیوند اعضای شیراز،همکاران پرستار اورژانس بزرگسال،اتاق عمل،آی سی یو و بخصوص دفتر پرستاری قدردانی کرد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین