امروز: چهارشنبه 05 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 دي 1397 - 14:00
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف
اتحاد خبر-پارسا: تازه داشت یادمان می رفت که تیم پرسپولیس برازجان امتیاز فوتبالی خود را به چندرغاز فروخته و داشت یادمان می رفت چطور بچه های فعال اجتماعی جانشان به لب شان آمده بود که قرون قرون جمع کنند تا تیم فوتبالی برای شهرشان داشته باشند که یهویی خبر آمد تیم فوتبال استقلال هم قرار است امتیازی بخرد و در مسابقات شرکت دهد...
یکیش کم بود دومیشم اومد
*پارسا
تازه داشت یادمان می رفت که تیم پرسپولیس برازجان امتیاز فوتبالی خود را به چندرغاز فروخته و داشت یادمان می رفت چطور بچه های فعال اجتماعی جانشان به لب شان آمده بود که قرون قرون جمع کنند تا تیم فوتبالی برای شهرشان داشته باشند که یهویی خبر آمد تیم فوتبال استقلال هم قرار است امتیازی بخرد و در مسابقات شرکت دهد به قول معروف یکیش کم بود دومیشم  اومد.
زمان و زمین روی سرم خراب شد که روز از نو و روزی از نو. مدیران توانمند استقلال باید به این نکته توجه داشته باشند، اگر پول دارید بسم الله و گرنه حداقل تا یک سال خبری از یارانه و پول نقد نیست که کسی کمک تان کند. هر چه پول بود و نبود به پرسپولیس و ستارگان داده اند و در حال حاضر اندر حساب شورا و شهرداری ریالی نیست که بتوان تراکنش مالی با انجام داد. همین چند روز پیش هم بزور مبلغی را جهت کمک به دوستان پرسپولیسی واریز کردند.
روی مطالبه گران اجتماعی هم هیچ حسابی باز نکنید که دیگر زبان شان مو در آورده و حاضر نیستند رو به هیچ مسولی بزنند. با این حساب بهتر است دست تان را روی زانوی خود گذاشته و وارد مسابقات شوید، اگر دارید و انشالله که دارید.
البته راهکار دیگری هم هست که خدمت شما عرض می کنم آنهم اینکه با مراجعه به مدیران تیم سابق پرسپولیس، بفرمایید تا دیر نشده مبالغ قطره چکانی که از فرمانداری، شهرداری و کارخانه گچ و آهک گرفته اید را سریعا به همان ها تحویل دهید تا ما هم بتوانیم به این عزیزان مراجعه کرده تا کمک هزینه ای بگیریم و به بدن خسته ورزش بزنیم.
هشدار پایانی هم اینکه نکند تیم شما هم به سان تیم سابق قریب به شش ماه، دنبال پول بگردد و زمان و زمین را به هم ببافد که برای ادامه بازی ها پول ندارم اما وقتی پول گرفتند سریعا انصراف دادند. الان که فکر می کنم می بینم خدایی راه درآمد خوبی است خدا را چه دیدی شاید  ما هم تیم تراکتورسازی تبریزِ برازجان یا حداقل ملوان بندر انزلیِ چاه خانی را راه اندازی کردم.


کانال تلگرام اتحادخبر

برچسب ها:
پارسا , طنز , اتحاد خبر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین