امروز: چهارشنبه 29 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 دي 1397 - 09:39

اتحادخبر: مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: با اهدای اعضای مرحوم 'سجاد بارگاهی ' جوان 25 ساله دشتستانی جان سه بیمار نجات یافت. علیرضا باقری روز دوشنبه افزود: اعضای بدن مرحوم بارگاهی شامل 2 کلیه و کبد که براثر عفونت دچار مرگ مغری شده بود پس از رضایت خانواده برداشت و برای پیوند به بیمارستان ابن سینای شیراز...

اتحادخبر: مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: با اهدای اعضای مرحوم 'سجاد بارگاهی ' جوان 25 ساله دشتستانی جان سه بیمار نجات یافت.

 

 

به گزارش ایزنا؛ علیرضا باقری روز دوشنبه افزود: اعضای بدن مرحوم بارگاهی شامل 2 کلیه و کبد که براثر عفونت دچار مرگ مغری شده بود پس از رضایت خانواده برداشت و برای پیوند به بیمارستان ابن سینای شیراز برای نجات جان سه بیمار که نیاز حیاتی به این اعضا دارند، فرستاده شد.


وی بیان کرد: با این اهدای عضو در مجموع تاکنون 48 اهدای عضو از بیماران مرگ مغزی در استان بوشهر انجام شده است که باعث شده 480 نفر عضو پیوندی دریافت کنند.
مسئول اهدای عضو استان بوشهر گفت : در سال 97 تاکنون 6 اهدای عضو در استان بوشهر صورت گرفته که 2 مورد آنها در دشتستان در بیمارستان شهید گنجی برازجان بوده است.


وی از همه مردم ومسئولان خواست که در زمینه فرهنگ سازی اهدای عضو اهتمام ویژه داشته باشند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/17 - 13:07
0
1
خدابیامرزش روحش شاد باشه
کارخداپسندانه ای کردند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین