امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 دي 1397 - 21:39

اتحاد خبر:مدیر عامل پرسپولیس نوین پس از اعلام رأی کسر سه امتیاز از تیمش مقابل سپاهان بوشهر گفت : رای صادر شده که در آن هیچ عدالتی دیده نمی‌شود و و عکس گفته‌های دوستان ثابت شد که رئیس هیات فوتبال استان با من رفاقتی ندارد.

اتحاد خبر:مدیر عامل پرسپولیس نوین پس از اعلام رأی کسر سه امتیاز از تیمش مقابل سپاهان بوشهر گفت : رای صادر شده که در آن هیچ عدالتی دیده نمی‌شود و و عکس گفته‌های دوستان ثابت شد که رئیس هیات فوتبال استان با من رفاقتی ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس که اعتقاد دارد هیچ بدهی به هیات فوتبال استان ندارد، اظهار داشت: من سئوالی دارم، اگر پرسپولیس نوین برازجان به هیات فوتبال استان بدهی داشت چرا ما بدون دادن پول بازی‌ها را با همان بازیکنان ادامه دادیم و دیگر بازی‌های ما سه بر صفر نشد؟

پرسپولیس نوین بیش از ۳ میلیون تومان از هیات فوتبال استان طلب دارد و در آینده شفاف خواهم گفت که چه‌وقت و کجا پرداخت شده است. موارد دیگری را هم که تا کنون نگفته‌ام نیز خواهم گفت.

عباسی بیان داشت: هیات فوتبال و مسئول کمیته مسابقات به دنبال عدالت نیستند ، اگر بودند هرگز ما بازنده نمی‌شدیم. کمیته حقوقی هیات فوتبال استان به من گفته است کارت بازیکن شما صادر شده و هیچ مشکلی برای بازی ندارید، حالا چرا به مشکل برخوردیم؟

هیات فوتبال استان چپ و راست سر ما را می‌برد. با چه انگیزه‌ای در این فوتبال بمانم ، هزینه و خدمت کنیم. یک مدرک بیاورید که من بدهکارم و اگر می‌گویید بدهکارم مصاحبه کنید وگرنه باید پاسخ‌گو سئوالات بسیاری باشید. من چوب چه چیزی را می‌خورم، اگر دهانم را باز کنم حرف‌هایی را خواهید شنید که خوشایند فوتبال استان بوشهر نیست.

منبع : پاس خبرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/17 - 12:01
0
3
باسلام

یاد یکی از استانداران سابق استانمان افتادم که توی دو سالی که استاندار بود چه بلاها که بر سر برازجان و دشتستان نیاورد: ساخت و بهره برداری از کمربندی پرحرف و حدیث و بحث برانگیز جدید برازجان که برازجان را در انزوای کامل قرار داد و بعد از گذشت بیش از دوازده سال همچنان مشکل پابرجاست؛
عبور راه آهن بوشهر-شیراز از اهرم که سهم دشتستان بزرگ با آن همه توانمندی اقتصادی و کشاورزی و ... فقط یک خط آنتی شد که البته به احتمال زیاد همین هم اجرا نخواهد شد...

اینها فقط چشمه هایی از بدخوایی ها علیه دشتستان است، تو گویی دشتستان، دشمن شماره یک این استان بوده و هست و چه بدی ها که به مردم این استان به خصوص مردم بوشهر نکرده است!!!!!

تاریخ، شاهد و گواه بر مظلومیت دشتستان و برازجان و مردمان آن بوده و هست و احتمالا خواهد بود...
1397/10/17 - 00:41
0
2
آقای عباسی منتظر هستیم حرفهایی بزنی که خوشایند فوتبال استان بوشهر نیست. معطل نکن . اگر پشت پرده ای هست بگو تا دیرتر نشده
1397/10/17 - 00:36
0
0
بوی ؟ اینا خو پی هم کوک بیدن خو ؟ 😃😃
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین