امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 دي 1397 - 21:53

اتحاد خبر _اصغر شعبانی :رده بزرگسالان باشگاه استقلال تیم باسابقه ، پرهوادار و ریشه دار برازجان که سالهاست دیگر نشانی از آن در فوتبال شهر دیده نمی شود ، احیا می شود .

اتحاد خبر _اصغر شعبانی :رده بزرگسالان باشگاه استقلال تیم باسابقه ، پرهوادار و ریشه دار برازجان که سالهاست دیگر نشانی از آن در فوتبال شهر دیده نمی شود ، احیا می شود .
ّ


به گزارش سرویس ورزشی اتحاد خبر،گویا تعدادی از قدیمی های این باشگاه قصد دارند با خریداری امتیاز در لیگ ۳ کشور ، سال آینده استقلال برازجان را بصورت رسمی وارد این مسابقات نمایند .

یکی از نزدیکان به باشگاه استقلال برازجان که نخواست نامش فاش شود در این زمینه به ما گفت : یکی دو سالی است که هواداران علاقه مند به رنگ آبی و چندی از پیشکسوتان استقلال خواستار تشکیل تیمی مقتدر برای شرکت در مسابقات کشوری بودند اما بواسطه برخی مشکلات ، نمی توانستیم اقداماتی انجام دهیم .

این فرد مطلع افزود : با جلساتی که در این مدت با افراد مختلف ورزشی در برازجان گرفته ایم با جمع بندی در بحث مدیریتی با قدرت به لیگ کشور ورود می کنیم تا هم بازیکنان و سرمایه های فوتبال برازجان هدر نروند و هم دغدغه تماشاگران آبی دوست در شهرمان مرتفع گردد .

وی ادامه داد : ان شالله با کمک هایی که قطعاً از مسئولان خواهیم گرفت و با حمایت بخش خصوصی آنچه که نیاز هواداران باشد را انجام می دهیم .

چند روزی بود هوداران فوتبال در دشتستان از فروش امتیاز پرسپولیس ناراحت و مغموم بودند اما قطعاً با شنیدن احیای تیمی ریشه دار مثل استقلال برازجان خوشحال خواهند شد .کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/10/21 - 14:05
0
0
ظاهرا جلساتی داشته اند قرار بود که آقای محسن صدیق بنا به پیشنهاد عده ای از پیشکسوتان و فعالان مدنی کار را با آقای پادری شروع کنند اما به کجا انجامید؟
1397/10/13 - 10:56
1
0
چرا مخفيانه ميگن. كسي كه نميخواست نامش فاش شود ؟؟ خوب يك نفر بياد جلو تا حمايتش كنند
1397/10/13 - 08:55
1
1
مسعولای تیم پرسپولیس امتیاز خود را الکی فروختند . آنها از برج یک فرصت داشتند و می دانستند باید بروند به مسابقات لیگ . معطلی کردند تا روز آخر و آنچه مد نظر خودشان بود انجام دادند یعنی فروش امتیاز . و خنده دار اینکه از شهرداری پنجاه میلیون تومان هم که گرفتند و شرکت نکردند .
1397/10/13 - 08:51
1
1
ای ول ، خدا کنه استقلال هم بیاد
1397/10/13 - 00:28
1
0
با تشکر از زحمات سایت وزین اتحاد خبر که همواره حامی ورزش ،هنر و فرهنگ دشتستان بوده است.
1397/10/13 - 00:27
1
1
سلام بر شما جناب شعبانی
ای کاش خیلی زودتر مقاله ای می نوشتید و از طریق رسانه‌ها مسوولان خواب آلود را بیدار می‌کردید و مانع از انتقال امتیاز پرسپولیس برازجان به بوشهر میشدید .
مرکز استان علاقه ای به رشد فوتبال در برازجان ندارند و مسوولان ما نیز همین طور.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین