امروز: جمعه 31 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 دي 1397 - 10:22
تامین آب در اولویت است؛

اتحاد خبر: استاندار بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف شکنی چاه‌ها در سطح استان خبر داد و گفت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های بخش آب استان بوشهر در اولویت پروژه‌ها است.

اتحاد خبر: استاندار بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف شکنی چاه‌ها در سطح استان خبر داد و گفت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های بخش آب استان بوشهر در اولویت پروژه‌ها است.

اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف‌شکنی چاه‌ها در استان بوشهر

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست بررسی پروژه‌های آبرسانی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در سال‌های اخیر با کمبودهایی در زمینه تامین منابع آبی روبرو بوده است و تابستان امسال نیز فصل سختی برای مردم استان بود.

 

وی به مشکلات کم‌آبی در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله دشتستان در تابستان امسال اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا ضروری است که تمرکز ویژه‌ای بر تکمیل به‌موقع پروژه‌های آبرسانی در شهرستان‌های مختلف استان انجام شود.

 

استاندار بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید آب‌شیرین‌کن و کف شکنی چاه‌ها در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: تکمیل پروژه‌های آبرسانی اولویت تخصیص اعتبار در استان بوشهر است و امیدواریم در کمترین زمان تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

 

وی با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود برای تسریع در تکمیل پروژه‌های آبرسانی استان بیان کرد: با تکمیل پروژه‌های آبرسانی و بهره برداری از آنها مشکلات و دغدغه‌های مردم در حوزه آب رفع می‌شود.

 

گراوند رفع نیازهای اساسی مردم را به عنوان رویکرد اصلی در تقسیم اعتبارات عنوان کرد و افزود: باید ۱۰۰ درصد اعتبارات پروژه‌های آبرسانی تخصیص باید تا شاهد تکمیل پروژه‌ها و رضایت‌مندی مردم باشیم.

 

وی خواستار تسریع در اجرای آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر و ۱۷ هزار متر مکعبی برازجان شد و گفت: تامین به موقع اعتبار این پروژه‌ها و نظارت دقیق برای تکمیل آنها در موعد مقرر مورد تاکید قرار دارد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین