امروز: چهارشنبه 05 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آذر 1397 - 23:02

اتحاد خبر: عصر پنجشنبه ۲۲ آذرماه روز ویژه و مهمی برای نمایندگان ورزش برازجان در لیگ کشور خواهد بود. به گزارش «اتحاد خبر»، محمد حسین زاهدی فرد داور لبگ برتری فوتبال کشور که هفته گذشته با اقدام عجیب و غریب کمیته داوران جای خود را به علی رضا فغانی برای جدال حساس سپاهان و پرسپولیس داد در ورزشگاه بزرگ پایتخت داور بازی عقب افتاده استقلال و پدیده مشهد خواهد بود ...

اتحاد خبر-اصغر شعبانی: عصر فردا پنجشنبه ۲۲ آذرماه روز ویژه و مهمی برای نمایندگان ورزش دشتستان در لیگ کشور خواهد بود.

به گزارش «اتحاد خبر»، محمد حسین زاهدی فرد داور لیگ برتری فوتبال کشور که هفته گذشته با اقدام عجیب و غریب کمیته داوران جای خود را به علی رضا فغانی برای جدال حساس سپاهان و پرسپولیس داد در ورزشگاه بزرگ پایتخت داور بازی عقب افتاده استقلال و پدیده مشهد خواهد بود. شاید این بازی حاشیه های کمتری نسبت به بازی در اصفهان داشته باشد اما حساسیت بازی آنقدر بالاست که کمیته داوران را واداشت از زاهدی فرد جوان که حالا دیگر باتجربه شده است استفاده نماید.
نتیجه تصویری برای زاهدی فرد

پدیده ای ها که برای قهرمانی نیم فصل به همه ی امتیازات بازی بیرون از خانه در تهران احتیاج دارند مقابل استقلالی قرار می گیرند که در یکی دو هفته اخیر و با پیروزی هایی که به دست آورده در صدد باقی ماندن در جمع مدعیان قهرمانی است.

در لیگ دسته اول هندبال کشور و در ادامه این مسابقات، از هفته دوم تیم مدعی هندبال ستارگان از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن امام خمینی (ره) برازجان به مصاف تیم قصر نشاط ایرانیان بهبهان می رود.

با توجه به میزبانی تیم ستارگان و البته پیروزی در دیدار نخست ، برتری در این بازی برای نماینده ورزش دشتستان در لیگ دسته اول هندبال کشور بسیار مهم و حیاتی است.

و اما از هفته چهارم و پایانی نیم فصل رقابت های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان کشور ، بانوی جوان و مدال آور دشتستانی به مصاف رقیبان خود می رود . خانم پی خسته مدافع عنوان قهرمانی مسابقات فصل گذشته لیگ بانوان کشور است که در رشته تپانچه فعالیت دارد.سرویس ورزشی «اتحاد خبر» برای هر سه نماینده ورزش دشتستان در لیگ های فوتبال، تیراندازی و هندبال کشور آرزوی موفقیت دارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین