امروز: چهارشنبه 05 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آذر 1397 - 17:04

اتحاد خبر: نمایش "مراسم قطع دست در اسپوکن" به کارگردانی «مجتبی ایروان پور» در برازجان به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، "چند غریبه دست کارمایکل (شخصیت اصلی نمایش) را روی ریل قطار گذاشته و بعد از قطع دست آن را با خود می برند، کارمایکل 14 سال به دنبال دست گمشده خود می گردد و پس از ورود به شهری به نام اسپوکن برای ...

اتحاد خبر: نمایش "مراسم قطع دست در اسپوکن" به کارگردانی «مجتبی ایروان پور» در برازجان به روی صحنه خواهد رفت.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، "چند غریبه دست کارمایکل (شخصیت اصلی نمایش) را روی ریل قطار گذاشته و بعد از قطع دست آن را با خود می برند، کارمایکل 14 سال به دنبال دست گمشده خود می گردد و پس از ورود به شهری به نام اسپوکن برای پیدا کردن دست خود جایزه ای پانصد دلاری تعیین می کند تا اینکه..." خلاصه داستان این نمایش از این قرار است.

نویسنده ی این نمایشنامه "مارتین مک دونا"، کارگردان "مجتبی ایروان پور"، و بازیگران آن "زهرا اقبال پور"، "مجتبی ایروان پور"، "محمد راهپیما"، "ابراهیم نوشیروانی" هستند.

همچنین سایر عوامل آن به شرح زیر است:


نورپرداز: هادی زنگنه


صداگذار: ارسلان جنگجو


منشی صحنه: فاطمه رحمانی


عکاس: محب حسنیان

زمان نمایش "مراسم قطع دست در اسپوکن" حدود 70 دقیقه و تاریخ اجرای آن دوشنبه 26 آذر تا جمعه 30 آذر ماه در پلاتو استاد عباس زاده مجتمع شهید شاهینی می باشد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین