امروز: چهارشنبه 05 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 آذر 1397 - 09:18

اتحاد خبر-مجید کمالی پور:  شاید تو این سالها اولین بار بود میرفتم سالن بر گزاری مسابقات. اینم بعلت اهمیت حمایت از تیم هندبال باشگاه ستارگان دشتستان  نماینده شهرمان در لیگ یک هندبال کشور بود .ورودی خوش فرجام که میتوانست با رفتن به لیگ برتر هم نام واوازه بازیکنان و شهرم را بالا ببرد و هم توجه مسیولین را به ایجاد زیر ساختها جلب کند. چیزی که برای...

آسمان ابری ورزش دشتستان کی افتابی خواهد شد؟

مجید کمالی پور

شاید تو این سالها اولین بار بود میرفتم سالن بر گزاری مسابقات. این هم بعلت اهمیت حمایت از تیم هندبال باشگاه ستارگان دشتستان  نماینده شهرمان در لیگ یک هندبال کشور بود .ورودی خوش فرجام که میتوانست با رفتن به لیگ برتر هم نام و آوازه بازیکنان و شهرم را بالا ببرد و هم توجه مسئولین را به ایجاد زیر ساختها جلب کند .چیزی که برای توسعه ورزش نه لازم که واجب است و بود .ما کمی زودتر رسیدیم و در جایگاه تماشاگران قرار گرفتیم .خوشبختانه  مسئولین و از جمله  مسئول ورزش شهر جناب کمارج هم تشریف  آوردن و شادی ما دوچندان که حضورشان حمایت از ورزش شهر است.

 

اما چیزی که مشهود بود تاریکی سالن مسابقه بود گفتم شاید من مشکل دارم و سالن را کم نور میبینم. ازبغل دستیم پرسیدم او هم  که جوان رعنایی بود با گفتن اینکه منم چیزی نمیبینم متقاعدم کرد که نور کم است .نگاهی به مسئول ورزش شهر کردم ولی ایشون راحت و بی دغدغه نشسته بود. با خود فکر کردم که نور مشکلی ندارد و مشکل از،بنده است و گرنه اقایون اینقد راحت جا خوش نمی کردند .انقدر نور کم بود که شنیدم گویا ناظر مسابقات هم صدایش در امده بود و این موضوع رو به فدراسیون هم گزارش کردند.

 

حقیقتا ما که  بالا نشسته بودبم چیز زیادی نمیدیدیم. شاید خاصیت بالا نشینی ندیدن است. قبل از،شروع مسابقه  خبرنگار صدا و سیما امد و خوشبختانه اولین نفر هم مسئول ورزش شهر برای مصاحبه رفت. من که نشنیدم چه فرمودن ولی حتما از حمایتشان در طول یکسال گذشته از تیم گفتند و اینکه تا حالا یک ریال به تیم کمک نکرده اند و شاید اگر قول شورای محترم شهر نبود نمیدونم اصلا این همه ستاره رو در این تیم میدیدیم و اینقدر امید داشتیم به این تیم؟  مامور نیروی انتظامی هم نبودن که لابد وظیفه اداره ورزش نبوده و هییت هندبال باید اقدام میکرده و به نیروی انتظامی اطلاع میداده. بازی با حملات تیم ستارگان شروع شد ولی ما که گل شماری میکردیم حساب کار از دستمان در رفت و نتوانستیم بفهمیم بازی چند چند است.

 

صفحه شمارشگر سالن خاموش بود و هی مجبور بودی از بغل دستی بپرسی نتجه چند چند است  آخرش هم بغل دستیم بلند شد و گفت بابا کشتیمون از مسئول ورزش شهر بپرسا. برگشتم دیدم جناب رییس وسط معرکه داره از سالن خارج میشه .هر چه فکر کردم نفهمیدم ایشون چه کار مهمتری غیر از حضور و حمایت از ورزشکاران شهر دارد که دارند تشریف میبرند؟ در حالی که معاون سیاسی فرماندار و بخشدار محترم و اعضای شورا و مهمتر از همه مردم تا اخر نشستند و حمایت کردند !!!

 

البته نزول رحمت الهی اگر چه موجب خوشحالی کشاورزان شد ولی شرمساری ما را و البته نه اداره کنندگان ورزش را در پی داشت و این در حالی بود که با صحنه های زننده ای برای خشک کردن سالن روبرو شدیم حتی بازی هم چند بار قطع شد و هر بار سکوتی تلخ تماشاگران مشتاق را در بر میگرفت و چه بسا اگر این توقف ها نبود و بازیکنان ما سرد نمی شدند اختلاف گل هم بسی بالاتر میرفت. سقف سالن مثل اتاقهای دوران کودکیمان یه چر بود تنها تفاوتی که داشت این بود که نمیشد زیر نشتی سقف پاتیل و لگن گذاشت.. وقتی بازی تمام شد هنوز نمی دانستم نتیجه بازی چی شده. ولی حضور دلگرم کننده معاون سیاسی و بخشدار محترم در جمع بازیکنان میگفت که بازی به نفع  ما تمام  شده هر چند سقف چکه کند.

 

نمایشگر خاموش باشد، نور سالن کم باشد و ماموران انتظامی نیامده باشند...

 

در آخر به عنوان یک شهروند از تمامی مسئولان تقاضا دارم که جوانان شهر خود را رها نکنند و همانگونه که شنیدم امید سه کناری با امضا قرارداد سفید از مبلغ میلیونی خود گذشته، آنان نیز نه از حقوق ماهیانه خود و خانواده بلکه از بودجه هایی که باید صرف این جوانان و شهر شود به این تیم کمک کنند تا شاید امسال برای اولین بار در تاریخ ورزش شهرمان شاهد بازی یک رشته تیمی در سطح اول ورزش کشور باشیم.

حالا ببینیم بالاخره  آبی از مسئولین ورزش دشتستان برای هندبال گرم خواهد شد یا به قول فرج کمالی عزیز " آسمون واکُرختو، وُ یو صافتر ویمو؟ نویموکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/09/19 - 15:31
0
2
نقد در دوره ما ضعیف و بیمار گونه است. حتی،پاره یی از واقفان اهل نظر نیز در روزگارما گمان دارند که در نقادی آنچه بیش از هر چیز،مایه کار منتقدست،دلیریست و آنجا که اهل نظر راچنین گمان افتد زیاده روی و سخن نسنجیده مایه دلیری می شمارند.
برادر من به کجا چنین شتابان؛............
..............................
1397/09/19 - 14:07
0
2
اگر چه معتقدم جناب کمالی پور می توانست نقد منصفانه تری داشته باشد اما باید احترام اصحاب قلم نگه داشته شود ، شاید این برادر عزیز در جریان جزییات نباشد که برای تعمیر و نگهداری یک پروژه و یا مکان ورزشی چگونه باید پول گرفت و هزینه نمود اما باید حرمت موی سپید جناب کمالی پور حفظ شود .
1397/09/19 - 08:02
3
0
خیلی تابلو هستش ، برازجانی و شهروند که کامنت گذاشتن زیر این متن از طرفداران رئیس اداره ورزش هستن
درود برگمالی بزرگ
1397/09/19 - 00:52
4
0
جانا سخن از زبان ما مي گويي
1397/09/18 - 20:01
3
0
واقعا باید آفرین گفت بر کلام پر از منطق و تفسیر زیبای استاد کمال پور
من و دوستانم هم در سالن بودیم و قصد داشتیم آخر بازی به سمت ریاست اداره ورزش برویم و گلایه های بحق خود را اعلام کنیم
حتی سکو های سالن هم از آشغال لبریز بود

اگه نمیتونیم میزبانی مسابقات به این سادگی باشیم بهتر است سکان ورزش را به فرد کاردان تری بسپاریم و بجای مغلطه کردن حق را بپذیریم.

من عاشق ورزش شهرم هستم
1397/09/18 - 18:06
0
3
اگر قرار باشه ریس اداره تمام مسابقات کشوری تیمهای شهرستان رو ببینند که باید تمام روز در ورزشگاهها باشند،نکته دیگر اینکه تیم میزبان باید سالن مسابقه را قبل از برگزاری بررسی میکرد و نواقص را به مسئول سالن و یا هیئت مربرطه اطلاع میدادند
1397/09/18 - 18:01
0
3
قدیما میگفتن طرف یه عکس با شورت ورزشی داره که درباره ورزش اظهار نظر میکنه،جناب کمالپور بزرگ،بزرگ مرد رسانه از شما و قلم شما انتظار پختگی بیشتری هست،شما که اولین باره به یک مکان ورزشی مشرف میشوید که نباید اینطور نقد خصمانه بفرمایید....
1397/09/18 - 17:16
0
3
جناب کمارج ما ورزشی ها قدردان زحمات جنابعالی هستیم نیازی نیست.....
اما اگر ایشان اجازه می دادند در یک همایش دوستداران ایشان تجمع نمایند تا مشخص شود هرکس چه وزنی دارد (بعضی ها با آن همه پیامک و سفارش و فشار بر افراد نتوانستند ۲۰۰ نفرهم در یک سالن جمع کنند.)
1397/09/18 - 17:00
0
4
انتظار بود افراد تازه رسیده به ورزش با حوصله تر افاضه کلام مینمودن تا اینقدر حب و بغض در آن پیدا نکند
1397/09/18 - 16:53
0
4
حقیقتا انسان تعجب میکند از این نوع تفسیر و این نوع توقعات یعنی رئیس اداره ورزش باید تمام مسابقات کشوری شهرستان را کاملا تماش کند،درصورتی که رشته های دیگر بسیار پر تماشاگر هستند ضمنا برادر عزیز این فرهنگ را یاد بگیریم که در همه ی زمینه ها اظهار نظر نکنیم.موفق باشید
1397/09/18 - 15:24
4
0
با تشکر از استاد کمالی پور .واقعا شهر برازجان از لحاظ اماکن ورزشی مناسب در مضیقه است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین