امروز: چهارشنبه 01 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 آذر 1397 - 10:21
با حضور فرماندار دشتستان؛

اتحاد خبر:دومین بخش آی سی یو داخلی بیمارستان شهید گنجی برازجان،با حضور فرماندار دشتستان،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،قائم مقام وی و رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان افتتاح شد.به گزارش خبرنگاراتحاد خبر؛دکتر ارسلان زارع در این مراسم اظهار داشت:دشتستان به عنوان پهناورترین شهرستان استان بوشهر و دومین شهرستان به لحاظ جمعیت...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:دومین بخش آی سی یو داخلی بیمارستان شهید گنجی برازجان،با حضور فرماندار دشتستان،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،قائم مقام وی و رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان افتتاح شد.

 


به گزارش خبرنگاراتحاد خبر؛دکتر ارسلان زارع در این مراسم اظهار داشت:دشتستان به عنوان پهناورترین شهرستان استان بوشهر و دومین شهرستان به لحاظ جمعیت است و همواره ارائه خدمات درمانی مطلوب خواسته عموم مردم این شهرستان بوده است.


وی افزود:نوآوری در بخش سلامت و تجهیز بیمارستان ها،کمک فراوانی به خدمات رسانی پزشکان،پرستاران و کادر بیمارستانی می نماید و باید بدین امر اهتمام شود.
فرماندار دشتستان با اشاره به پروژه احداث بیمارستان 17 شهریور برازجان نیز ابراز داشت:علمیات بازسازی بیمارستان ۱۷شهریور برازجان به نحو مطلوب است و امید به تامین بودجه خوب به جهت ادامه روند ساخت پروژه داشته و البته نیاز است بخش خصوصی نیز اقدامات موثر تری در این شهرستان داشته و فعالیت خود را با قدرت بیش تری ادامه دهد.
دکتر زارع با قدردانی از رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و کارکنان و دست اندرکاران حوزه سلامت شهرستان اظهار داشت:خوشبختانه با تلاشهای این عزیزان،وضعیت خدمات رسانی در حوزه سلامت مطلوب است و با تلاش این عزیزان،دور افتاده ترین نقاط شهرستان نیز از خدمات حوزه سلامت بهره مند می شوند.

 


رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در حاشیه این مراسم، با اشاره به این که ۶۰درصد از تجهیزات تخت های اضافه شده به این بخش، ایرانی است گفت: حتی شاهد صادرات وسایل پزشکی به بیش از ده کشور نیز هستیم.
دکتر سعید کشمیری افزود:امروز 4 تخت آی سی یو به بیمارستان شهید گنجی اضافه شد که هزینه هر تخت 7 میلیارد ریال است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنین از اضافه شدن تخت های دیالیز خبر داده و گفت:امروز شاهد ارتقای 10 تخت جدید دیالیز با پیشرفته ترین امکانات در بیمارستان هستیم که جا دارد از همت کادر درمانی این بیمارستان قدردانی نمایم.


لازم به ذکر است همراه سرای موقت بیمارستان شهید گنجی برازجان به مساحت65 متر مربع نیز افتتاح شد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/09/15 - 15:56
1
0
متشکریم از شما آقای فرماندار و رییس دانشگاه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین