امروز: سه شنبه 03 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 آذر 1397 - 15:36

اتحاد خبر:با اعلام رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال دیدار معوقه سپاهان و پرسپولیس را محمد حسین زاهدی فرد داور بلند قامت و خوش استیل برازجانی بر عهده خواهد داشت .

 

اتحاد خبر:با اعلام رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال دیدار معوقه سپاهان و پرسپولیس را محمد حسین زاهدی فرد داور بلند قامت و خوش استیل برازجانی بر عهده خواهد داشت .

 

نتیجه تصویری برای زاهدی فرد

 

به گزارش اتحاد خبر،این مسابقه که از هفته دوازدهم لیگ برتر به تعویق افتاده قرار است یکشنبه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۶:۱۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شود .

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/09/16 - 07:22
0
0
در روز گذشته یعنی چهارشنبه شنیدم که قضاوت بازی پرسپولیس و سپاهان را داور معلوم الحال فدراسیون یعنی فغانی سوت خواهد زد .من به عنوان یک پرسپولیسی از این خبر بسیار ناراحت شدم زیرا یقین دارم که اگر قصاوت بازی به فغانی داده می شد تحت هر شرایطی سر پرسپولیس بریده می شد و بدون چون و چرا سپاهان برنده و پرسپولیس قلع و قمع می شد .اما اکنون با شنیدن حپخبر قضاوت بازی که به عهده داور منصف و صادق و بی طرف کشور آقای زاهدی فر سپرده شده است بسیار خوشحال شدم .زیرا تا کنون اشتباه مغرضانه در قضاوتهای ایشان ندیده ام و همیشه سعی دارد قانون را اجرا نماید و در آوردن بازی در قاموس ایشان نیست .من به عنوان داور بازنشسته از قضاوت آقای زاهدی فر رضایت دارم . ولی آقای فغانی قضاوت داخل کشور و قضاوتهای بین المللی که انجام می دهد زمین تا آسمان تفاوت دارد و در داخل کشور از یک داور بسیار مبتدی تیز ضعیف تر قضاوت می کند .
1397/09/14 - 11:37
0
0
یعنی باز هم به سود سپاهان داور انتخاب شده، زرگر، سید علی، ناظمی، کرمانشاهی داوران خریداری شده توسط قلعه نوعی هستند و همیشه به سود تیم های قلعه نوعی سوت زده اند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین