امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 آذر 1397 - 14:00
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف / قصه های خوب برای بچه های بد؛

اتحاد خبر-مزقون چی: همه میگن دوره مردونگی و جَوونمردی سر اومده. خیلی از مراما خاطره شدن واسه مردم. اما به نظرم‌ اینطوریام نیست که همه چی از بین رفته باشه. یه چیزایی از مروت و پهلوونی مونده هنوز. اون قدیما اگه یک سالم نبودی، از خونه زندگیت مطمئن بودی و میدونستی...

«مسوولین جَوونمرد»

این داستان «مسوولین جَوونمرد»
 
 مزقون چی:

همه میگن دوره مردونگی و جَوونمردی سر اومده. خیلی از مراما خاطره شدن واسه مردم. اما به نظرم‌ اینطوریام نیست که همه چی از بین رفته باشه.
یه چیزایی از مروت و پهلوونی مونده هنوز.


اون قدیما اگه یک سالم نبودی، از خونه زندگیت مطمئن بودی و میدونستی همسایه ای هست که حواسش به زار و زندگیت باشه. در‌ عوض تو هم امین خونه مردم بودی.مال مردم مث دارایی خودت بود و احتیاطش رو میکردی.


آقاجان تو خونه قدیمی یه باغبون داشت که گهگاه بازارم می رفت و خریدای ننه خاتون رو انجام می داد. ننه تعریف می کرد هر بار که از بازار برمی گشت نصف پولا رو برمیگردوند. توجیه اشم‌ این بود که «آقا» آدم دست و دلبازیه هرچی ببره بازار بازم‌ کم میاره. ولی من احتیاط می کنم و به قاعده میخرم.


غرض از گفتن این حرفا این بود که بگم این دوره و زمونه هم هستن کسایی که دلسوز مال مردم باشن. همین هفته پیش مسئولین استان، کلی پول رو برگردوندن خزانه. (اگر این ادعا صحت داشته باشد) این چیه غیر از مرام و مردونگی؟ مسئوول اینقد چشم و دل سیر؟ دردشون بخوره تو‌ سر هرچی‌ مختلس و «روزنومه چی » نق نقو.


خدا مسئوولم می خواد نصیب کنه ازین تیپ اهل دلا و جوونمردا نصیب کنه.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» شوخی با مسئولین! [حدود 16 ساعت قبل]
» بشوربگرد مدیریتی [حدود 15 ساعت قبل]
» او می رود دامن کشان.. [حدود 14 ساعت قبل]
» «شرف»!!!! [حدود 19 ساعت قبل]
» معلم نمونه [حدود 17 ساعت قبل]
» سالن ورزشی... [حدود 21 ساعت قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین