امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 آبان 1397 - 12:59
با حضور معاون فرهنگی آستان قدس؛

اتحاد خبر: حجت اسلام یوسف جمالی به عنوان مدیر جدید دفتر استان قدس رضوی در استان بوشهر معارفه شد.

اتحاد خبر: حجت اسلام یوسف جمالی به عنوان مدیر جدید دفتر استان قدس رضوی در استان بوشهر معارفه شد.

مدیر جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوشهر معارفه شد

به گزارش مهر، آئین تودیع و معارفه مدیر جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوشهر صبح سه‌شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین گنابادی معاون فرهنگی آستان قدس رضوی و آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان انجام شد و طی این مراسم از زحمات عبدالکریم جمیری قدردانی و مسئولیت جدید به حجت اسلام یوسف جمالی واگذار شد.


مدیر سابق آستان قدس رضوی بوشهر با اینکه تدابیر مقام معظم رهبری به رئیسی استفاده از جایگاه معنوی، امکانات و توانمندی آستان قدس رضوی برای محرومین در سرار کشور بوده است، افزود: باید همواره برای محرومیت زدایی تلاش کنیم.

 

عبدالکریم جمیری تصریح کرد: امروز با ساختاری که ایجاد شده است ، خادمان با شرکت در سامانه و سیستم نوبت دهی و دریافت کد میتوانند در جهت خدمت گذاری استان قدس مفتخر شوند.

 

وی اظهار داشت: بسیاری از خانواده‌های محروم، دانشجویان و دانش آموزان نیازمند از هدایای ویژه استان قدس رضوی بهرمند شده اند.

 

جمیری ابراز امیدواری کرد: با توجه صاحب نظر بودن مدیر جدید در عرصه های فرهنگی و تقوا و بصیریت این چهره ارزشمند در آینده شاهد رونق کمی و کیفی این نمایندگی در سطح استان بوشهر باشیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین